fbpx
Logo

На даний момент не існує такого напрямку, якого б не торкнулися еко-тенденції. Але найяскравіше це проявилося саме в організації заходів: дні народження, вечірки, корпоративи, іміджеві заходи і, звичайно, тімбілдинги. Саме про останній формат подій ми і поговоримо більш детально.

Тимбилдинг як елемент навчального заходу

З кожним роком все більше керівників розуміють, наскільки важливим є згуртування колективу. Це допомагає не тільки сформувати дружню атмосферу в офісі, а й зробити роботу співробітників більш продуктивною. Тимбилдинг може проводитися самостійним заходом, а може бути частиною навчального семінару / тренінгу / лекції.

У першому випадку, кілька годин поспіль співробітники беруть участь в активних групових іграх, які пропонує ведучий. Під час тімбілдінга колеги повинні краще пізнати один одного, навчитися взаємодіяти і працювати в команді.
Якщо тимбилдинг являє собою частину навчального заходу, він спрямований скоріше на інтелектуальну активність. Тоді після прослуховування лекції або доповіді, колегам можуть запропонувати розіграти ситуацію, яка може статися в повсякденній роботі. Завдяки цьому співробітники не тільки краще засвоюють отримані знання, а й вчаться застосовувати їх на практиці. Звичайно, в кінці навчального заходу можна провести і активні командні ігри, тоді це допоможе співробітникам розкритися і закріпити сталий між ними зв’язок.


Формати тімбілдінгу

Перевага тімбілдінгу в тому, що практично будь-яка спільна діяльність колективу може привести до його згуртуванню. Тому форматів такого заходу може бути велика кількість. Серед найпоширеніших:

 • майстер-класи (по кулінарії, живописі, скульптурі і т.д.);
 • екскурсії (піші екскурсії по місту, поїздки за межі міста, спільні подорожі на вікенд);
 • квести;
 • спортивні ігри (естафети, спартакіади, відпочинок в мотузковому парку, футбол, пляжний волейбол, пейнтбол);
 • творчі завдання (постановка невеличкої п’єси, шоу талантів і т.д.).

Психологи сходяться на думці, що подібні корпоративні заходи слід проводити кілька разів на рік, тому формати тімбілдінгу можна чергувати, звертаючи увагу на те, що подобається співробітникам. Коли формат тімбілдінга обраний, виникає питання: де його організувати?

Переваги проведення тімбілдінгу на природі

Провести тимбилдинг можна де завгодно, але однаково ефективно цей захід на різних локаціях? Можна з упевненістю сказати, що ні. Візьмемо, наприклад, офіс.

Офіс – місце, яке асоціюється з рутиною і роботою і, проводячи тут подібні активності, люди не зможуть відійти від своїх соціальних ролей. На природі ж, в незвичних для себе обставинах, співробітники можуть по-іншому подивитися на своїх колег, розкріпачитися і зав’язати дружні стосунки.

Саме тому краще проводити такі події поза офісом. Залежно від сезону, тімбілдінг організовують або на природі, або в кафе / ресторані / залі для заходів. У літній період всі намагаються виїхати за місто і поєднати командоутворення з приємним відпочинком без гаджетів, телебачення і шуму мегаполісу.

Так в чому ж плюси тімбілдінга на природі?

По-перше, це зміна обстановки, що завжди позитивно позначається на подальшій працездатності колективу.

По-друге, саме на відкритій місцевості стає можливим провести активні ігри, спортивні змагання, конкурси, які, при всьому бажанні, не можна організувати в закритому приміщенні.

На даний момент організувати такий корпоративний захід за містом стало простіше. З’являються локації, які дозволяють забезпечити компанії всім необхідним: відкритим простором на природі, конференц-залами, різноманітними послугами, наприклад, кейтерингом, трансфером і т.д.

Користуючись можливістю, хочемо представити нашу нову локацію – конференц хол «Nature». Це відмінне місце, де можна провести виїзні семінари, конференції, лекції, майстер-класи, після яких можливо відпочити, насолоджуючись свіжим повітрям. Локація розміщена на території унікального в Україні Парку природи «Беремицьке», в якому при бажанні можна організувати корпоративні екскурсії, барбекю, катання на конях та багато іншого.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74