fbpx
Logo

Шановні друзі, 21 червня ми відсвяткували свій день народження і презентували дві нові локації. Свято пройшло під символічною назвою «Навколо світу з UBI CONFERENCE HALL».

Ці 6 років були сповнені пригодами, злетами, цікавими зустрічами і дивовижними колабораціями. Саме тому за основу для нашого свята ми обрали сюжет книги «Навколо світу за 80 днів».

Хочемо подякувати всім нашим партнерам і гостям, які були з нами в цей день. А деякі навіть прийняли наш виклик і взяли участь у квесті, подорожуючи країнами Конференц Холу разом з ведучим Євгеном Яновичем за 80 хвилин.

Першим пунктом зупинки стала Англія. UBI CONFERENCE HALL CO-WORKING чудово передав дух консерватизму і спокою. Ми втілили одну з найпопулярніших традицій туманного Альбіону – англійське чаювання 5 o’clock, а також виставку нішевого англійського посуду.

Далі ми вирушили у Францію та Італію, характер яких підійшов для нашої локації «FUSION». Французькі еклери, мистецтво живопису художниці Лариси Уварової, дефіле від Shopping Space.DN8, дегустація італійського сиру і вина, виступ струнного квартету … Як би нам не хотілося затриматися тут трохи довше, але пригоди продовжуються.

Далі по курсу Індія і оновлений «SPACE» із яскравими наметами, килимами, екзотичними фруктами, чаєм масала і розписом мехенді від Kiev Henna Studio.

Поїздка триває, і ми потрапляємо до Японії, де можемо побалувати себе ролами і вином зі слив в оточенні квіткових композицій від Asant Studio.

Наступна зупинка в навколосвітній подорожі – Китай. Саме тут ми дізналися всі особливості китайської чайної церемонії від компанії New Tea і спробували печиво з передбаченнями.

«Навколо світу з UBI CONFERENCE HALL» в цифрах

 

5 вантажівок з декораціями

5 кг метафану

20 км пройдено при підготовці приміщень

150 пляшок вина

42 літри попкорну

4*6 метри – розмір банера

7 фотозон

Натхненні Сходом, змінюємо курс на Новий світ. Зухвалість, новаторство, свобода – це не тільки про Америку, а й про наш UBI CONFERENCE HALL SHOW, в якому гості спробували найсмачніші міні-бургери, пригостились в Кенді-барі від CupCake Studio, пограли в настільний футбол, а ще зробили сучасний знімок bullet-time.

Повертаючись в Україну, в її безкраї простори і дивовижні степи, ми презентували нашу нову локацію UBI CONFERENCE HALL NATURE в унікальному Парку природи «Беремицьке».

Подорож разом з UBI CONFERENCE HALL дозволила присутнім не лише насолодитись приємним дозвіллям, а й завести нові знайомства і, найголовніше, побачити весь функціонал наших локацій.

Всі учасники квесту отримали подарунки, а переможець, який проявив максимальну наполегливість, виграв відпочинок в унікальному комплексі Grand Admiral Resort & SPA.

Завершився вечір на відкритій терасі під dj-set Alexei Boiev, танці та дружні розмови.

Ще раз дякуємо всім, хто був присутній на святі. Це був один з кращих Днів народжень нашої компанії!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74