fbpx
Logo

Ми живемо в час постійних змін та інновацій. Вони стосуються буквально всього, але в першу чергу – професійної сфери. Якщо раніше ми могли спостерігати велику кількість вузьких фахівців, то зараз попит на мультизадачних  людей. Слідуючи цим тенденціям, в івент-бізнесі з’являється велика різноманітність освітніх заходів. До таких заходів належать і бізнес-тренінги.

Що таке бізнес-тренінг?

Існує кілька понять цього терміна, але узагальнюючи, можна сказати, що бізнес-тренінг – це навчальний захід, метою якого є сформувати у слухачів ділові навички та вміння. Бізнес-тренінги можна розділити на 2 великі групи. Перша група спрямована конкретно на отримання знань з тієї чи іншої бізнес-теми, наприклад, як оптимізувати логістику в компанії, вибудувати систему продажів і т.д. Друга група бізнес-тренінгів покликана розвивати особистісні якості керівників, менеджерів та інших співробітників компаній.

Що потрібно знати про бізнес-тренінги?

Як і інші види тренінгів, бізнес-тренінг є типом інтерактивного навчання. Тому теорія – це, звичайно, добре, але чим більше практики на заняттях, тим краще. Програма може включати ігри (в тому числі рольові), різні вправи, завдання, конкурси, імпровізації і т.д., завдяки яким людина не тільки краще освоїть ті чи інші навички, а й подивиться на себе з боку.
Як вибрати тренера?
Залежно від спрямованості бізнес-тренінгу, потрібно звертати увагу на різні типи тренерів.

Наприклад, якщо в процесі тренінгу керівники компаній повинні навчитися методам контролю фінансових показників фірми, то тренер повинен бути або фінансовим експертом, або власником бізнесу, який має повноваження і необхідні знання, щоб вчити цьому інших.

Якщо ж бізнес-тренінг проводиться для розвитку особистості учасників, краще звертати увагу на тренерів-психологів, які знають, як знайти підхід до різних людей і розкрити їх потенціал.

Де проводити бізнес-тренінг?

Такі заходи краще проводити на спеціалізованих локаціях, подалі від звичних офісів учасників. Зміна обстановки допоможе їм перебудуватися, стати більш відкритими до нових знань.

Зал для тренінгу повинен бути обладнаний зручними меблями і столами (при необхідності), проектором, екраном і фліп-чартом. Також важливо підготувати coffe-зону або зону для нетворкінгу. Останнім часом у сфері навчальних заходів сформувався цікавий тренд – проведення таких подій за містом.

По-перше, таке рішення допомагає зберегти невимушену атмосферу на тренінгах.

По-друге, відкритий простір дає можливість провести більше інтерактивних ігор та конкурсів.

По-третє, навчання можна поєднати з відпочинком, і після заходу відмінно провести час на свіжому повітрі подалі від галасливого міста.

Висновок

Бізнес-тренінг – затребуваний тип навчальних заходів, який користується популярністю. Це означає, що івент-менеджери повинні звернути на це особливу увагу, пропонуючи потенційним і наявним клієнтам максимально якісний сервіс!

Comments



Розрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74