fbpx
Logo

Ось-ось починається активний сезон корпоративів, а це значить, що компанії вже подумують про те, де і як провести івент, не витративши при цьому надзвичайних сум. Саме тому ми вирішили підготувати для вас невеликий інструктаж, як провести корпоратив на Новий рік, а також як вибрати ідеальне місце для його проведення, щоб все пройшло на вищому рівні!

Короткий чек-лист, як організувати корпоратив

Для того щоб корпоративний захід пройшло успішно, його потрібно чітко спланувати. З чого починати підготовку і як не перетворити свято в хаос? Все по порядку!

Визначте бюджет;

Призначте відповідальних за ті чи інші процеси підготовки;

Призначте дату заходу;

Визначте мету, формат, а також тематику корпоративу;

Знайдіть майданчик для проведення івенту;

Замовте кейтеринг;

Визначтеся з розважальною програмою (підготуйте цікаві конкурси, знайдіть ведучого, придумайте номера, веселі ігри …);

При необхідності купіть подарунки і сувеніри.

Оренда приміщення для корпоративу

Спочатку варто сказати, що не потрібно проводити захід на роботі! Корпоратив повинен проходити в нестандартній для співробітників обстановці, тому оренда приміщення для корпоративу є обов’язковою. Але так склалося, що саме оренда локації найбільше впливає на ефект заходу. Це означає, що неправильно обрана майданчик може завдати значного удару як іміджу заходу, так і бюджету. Щоб не допустити цього, зберігайте собі наші замітки, на що потрібно звернути увагу, вибираючи зал для корпоративу:

Місткість

Для того щоб зрозуміти, якого ж розміру зал необхідний, визначитеся, скільки гостей буде присутній на заході, а також який формат корпоративу ви хочете організувати. Відповіді на ці питання допоможуть вирішити, чи поміститься на тій чи іншій локації ваш колектив. Звертайте увагу і на достатню кількість меблів.

Порада: Запам’ятайте, що в середньому на одну людину потрібно не менше 2 м2 простору.

«Найголовніше – погода в домі …»

Переконайтеся, що в день вашого події обіцяють гарну погоду або уточніть, чи може компанія-орендодавець, в разі чого, забезпечити вас додатковим обладнанням.

Інтер’єр

Дизайн приміщення – один з найважливіших пунктів при виборі локації, адже інтер’єр залу може як доповнити ваші креативні ідеї для події, так і зіпсувати їх. Що робити? З самого початку визначте, що собою являє ваш корпоратив на Новий рік – дружня зустріч колег, офіційний захід за участю вищого керівництва і т.д. Виходячи з цього, вам буде простіше знайти зал, відповідний конкретно під ваш запит, який і поставить темп і настрій корпоративу.

А потанцювати?

Який корпоратив може обійтися без якісного музичного супроводу? Ніякий! І якщо ви хочете, щоб ваші гості мали можливість весело провести час, потанцювати і підняти собі настрій улюбленими хітами, перевірте, чи володіє локація й відповідного устаткування – комутацією, підсилювачами звуку, мікрофонами, пультами і т.д.

Кейтеринг

Для проведення корпоративу ми рекомендуємо зупинити вибір на локаціях, які надають можливість замовлення кейтерингу. Таким чином, ви можете брати участь в складанні меню для корпоративу, і самі вибирати, якими оригінальними ласощами пригостити гостей.

Як доїхати?

Ну і останній, тим не менш один з найважливіших пунктів – наскільки зручно гостям добиратися до залу? Подумайте, як швидко можна буде доїхати до нього на своєму автомобілі і на громадському транспорті. Крім того, локація повинна мати у своєму розпорядженні парковку.

Підсумуємо все вищесказане

По-перше, детально сплануйте корпоратив –  визначте бюджет, цілі події, не прагніть зробити все самостійно, а призначте відповідальних за організацію або переконайте колег замовити конференц-сервіс. Тоді фахівці підготують захід на професійному рівні, адже вони точно знають, як правильно організувати івент.

По-друге, особливу увагу приділіть вибору локації, адже більшою мірою саме від залу залежить успіх або провал івенту. Переконайтеся, що приміщення достатньо містке, в ньому є вся необхідна техніка та меблі, а вашим гостям буде де залишити автомобілі. Сподіваємося, інформація була для вас корисною!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74