fbpx
Logo

17 жовтня в Парку природи «Беремицьке», де знаходиться Конференц Хол Nature, відбулось попереднє відкриття музею «Диких котів».

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ МУЗЕЙ «ДИКИХ КОТІВ»?

Музей поділений на 2 логічні зони. Перша зона – це сам музей. Там відвідувачі можуть дізнатись багато цікавої інформації про історію роду котячих, про види диких котів, характерні для України, про їх особливості та багато іншого. Найближчим часом там з’являться інтерактивні панелі, а також окуляри віртуальної реальності для тих, хто захоче побачити парк з висоти пташиного польоту. У другій зоні знаходяться вольєри, в яких живуть рисі та лісові коти.

Після відвідування музею «Диких котів», ми мали можливість провести відвідувачам невелику екскурсію по холу Nature. Ми представили їм нашу локацію, продемонстрували її можливості, побували в зоні для кава-брейків, а також наметі на вулиці, який використовується для організації харчування для великої кількості гостей.

А закінчився день смачним обідом від нашого партнера UBI Catering Studio, теплим чаєм та дружніми розмовами.

Сподіваємось, нам ще не раз вдасться попрацювати з Парком природи «Беремицьке» в організації заходів для його відвідувачів.

P.S Як ви знаєте, не так давно у нас відкрилась нова локація – Конференц Хол Nature, що розташувалась в Парку природи «Беремицьке» в Чернігівській області. Локація призначена для проведення виїзних тімбілдінгів, семінарів, наукових конференцій і т.д. Особливістю холу є розсадка «Амфітеатр», яка забезпечує присутнім ідеальний кут огляду, незалежно від місця, де вони сидять. Хол також обладнаний усією необхідною технікою для якісного проведення заходів.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74