fbpx
Logo

Видовищність – напевно, так можна охарактеризувати тренд в сучасних заходах. Зараз вже нікого не здивуєш звичайними розвагами та конкурсами, а тому, щоб залишатися «біля керма» потрібно змусити клієнта «ойкнути». Як? Впроваджуючи в захід сучасні технології.

Заходи «майбутнього» стали реальністю

Ми підготували для вас кілька прикладів сучасних технологій, які вже застосовуються в івент-сфері. Беріть на озброєння, адже це те, що допоможе організатору стати лідером у своїй галузі.

Відеомаппінг

Перекладаючи на просту мову, відеомаппінг – це 3D-проекція на який-небудь об’єкт, з урахуванням його форми і розмірів. Що ця технологія дає організатору?Наприклад, ви організовуєте модний івент, частиною якого повинен бути показ мод від того чи іншого дизайнера. Але замість звичайного подіуму, можна оформити локацію заходи, використовуючи сучасні технології. Таким чином, вибрані зображення (наприклад, міський пейзаж або гірська дорога) будуть відображатися на стінах, на підлозі і на всіх об’єктах, які знаходяться в приміщенні. Погодьтеся, враження від відведені вразять гостей в рази більше, ніж при варіанті з застосуванням звичайних декорацій.
Приклад: Ось як відеомаппінг використовувала компанія Nike на презентації нової моделі кросівок.

Окуляри віртуальної реальності VR-окуляри

– прекрасний спосіб подарувати гостям заходу «відчуття присутності» в будь-якому іншому місці. Як використовувати такі окуляри?

Наприклад: ви проводите корпоратив у французькому стилі. Так чому б не дати гостям можливість побувати у Франції, нехай навіть за допомогою віртуальної реальності. Нехай гості побачать пам’ятки країни, вузькі вулички, усміхнених людей і т.д. Все залежить від того, яке відео ви для них підготуєте.

Цифрове малювання

А ця технологія відмінно підійде для заходів, під час яких презентується продукція. Наприклад, ви організовуєте презентацію нового автомобіля. Чому б не помалювати на ньому? Гість отримує спеціальну панель, на яку може наносити будь-які візерунки і малюнки. Далі зображення з панелі проектується на автомобіль. Таким чином, людина може поекспериментувати із зовнішнім виглядом продукції.

Візуалізація героїв

Ще одна унікальна практика, яку можна починати використовувати вже зараз, наприклад, під час проведення виставок. Уявімо собі виставку картин, де гості можуть комунікувати з проекціями персонажів, які зображені на полотнах. Цікаво, правда? Це однозначно приверне увагу гостей і змусить говорити про вас, як про просунутого організатора.
До речі по проекціях. Існує думка, що скоро проекція може повністю замінити ведучого. Візуалізація людини або будь-якого мультяшного героя буде з’являтися в різних місцях локації, спілкуватися з гостями, оголошувати номери і т.д.

Приклад: Ось як подібна технологія була застосована в звичайному торговому центрі для розваги відвідувачів.

Віддалене управління показом презентаціїпрезентации

Більшість експертів упевнені, що ця технологія має велике майбутнє. У чому її сенс? Проектор оснащується датчиком, який відстежує рух рук виступаючого, і дозволяє змінювати інформацію на екрані. Таким чином, можна буде відмовитися від незручних пультів.

3D-принтери

Це вже не нова технологія, тим не менш її застосування може відкрити широкі горизонти для організаторів. Візьмемо, наприклад, ті ж самі виставки. За допомогою 3D-принтера можна роздрукувати гостям міні-копії, що презентується, товару, тим самим здивувавши їх самим процесом створення, а також порадувавши подарунком на пам’ять. Підводячи підсумок, скажімо, що впровадження сучасних технологій в івент-бізнес – це незаперечний тренд нашого часу. Тому, сподіваємося, що незабаром, подібні технології стануть буденними і для України.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74