fbpx
Logo

Продовжуючи тему підготовки до новорічних свят, сьогодні ми розглянемо кілька способів, як можна оформити зал для корпоративу і створити по-справжньому святковий настрій для всіх присутніх. Роль декору на заході Декор – це те, на що останнім часом організатори звертають особливу увагу при підготовці до корпоративу. Саме декор відповідає за створення необхідної атмосфери і відчуття свята. Залежно від завдань корпоративу, декор можна використовувати не тільки щоб «прикрасити» зал, але і для того, щоб, наприклад, показати рівень компанії своїм партнерам. У разі тематичних вечірок, декор сприяє створенню «ефекту присутності» в фільмі, ту чи іншу епоху, казці або будь-який інший обраній тематиці.

Як оформити зал для корпоративу

Ми підготували для вас кілька варіантів того, який декор можна використовувати для оформлення приміщення для корпоративу.

Гірлянди

 

Гірлянди асоціюються у нас з Новим роком, а тому вони і є найпоширенішим декором для корпоративів. Гірлянди можна розміщувати на стелі, створюючи різні підвісні конструкції. Також з гірлянд можна створювати ялинки, сніговиків, оленів і т.д.

Дзеркала

Оформлення дзеркалами – менш поширена техніка, але це може зіграти на руку, адже гості не чекатимуть такого оригінального декору локації. Використовуючи дзеркала різного розміру і форм, можна додати приміщенню блиску. А якщо розміщувати дзеркала біля джерел світла, зал стане ще більш яскравим і освітленим.

Скляні кулі

Скляні кулі, а також лампочки давно стали популярними в декорі приміщень. І це стосується не тільки залів для корпоративів, але також і звичайних квартир. Вони привносять в оформлення якусь легкість, роблять зал ошатним і святковим. Як варіант, можна використовувати не прозорі кулі, а кольорові, підбираючи відтінок, відповідний для конкретного корпоративу.

Фотозони

Не забудьте підготувати фотозони, де гості зможуть зробити парочку фотографій на пам’ять. Які зробити фотозони, це вже залежить від тематики корпоративу. Наприклад, якщо за основу урочистості узятий якийсь фільм, то логічним буде зробити фотозони за мотивами цієї стрічки. Якщо ж такої теми немає, відмінним рішенням буде зробити стандартну для Нового року фотозону – ялинку з подарунками, камінням, гірляндами і т.д.

Свічки

Як і дзеркала, свічки створюють додаткове освітлення, зроблять атмосферу корпоративу більш святковою. Як правило, свічки використовують для оформлення банкетних столів, але якщо є охота великі свічки можна розставити також біля сцени (при її наявності), на полицях, різних стійках і т.д. Але! З цим декором варто бути особливо обережними, щоб ніхто не обпікся і не спровокував пожежу.

Ялинка

Який же Новий рік та без ялинки? Існує безліч варіантів, як використовувати ялинку в декорі локацій. Найпростішим способом буде установка ялинки (штучної, або зробленої з картону / дерева / гірлянд …)

в залі. Також з ялинових гілок можна спорудити арку, яка прикрасить вхід в зал. Така арка може стати своєрідною фотозоною. Гілки ялинки також використовують для створення вінків, якими прикрашають стіни. А ще вони є відмінним рішенням для оформлення банкетного столу. Варіантів оформлення залу для новорічного корпоративу маса. Який вибрати? Враховуйте тематику своєї урочистості, його цілі, а також специфіку самого залу.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74