fbpx
Logo

У 2016 році на екрани вийшов чудовий комедійний фільм під назвою «Новорічний корпоратив». Він досі користується величезною популярністю серед глядачів, оскільки показує історію однієї з найбільш відчайдушних вечірок офісних співробітників перед Новим роком. Ми ж побачили в цьому фільмі реальний посібник про те, які помилки не можна допускати при підготовці корпоративного заходу.

Основні помилки при організації корпоративу:

Організувати корпоратив без відома начальника

Це, мабуть, головна стратегічна помилка. Часом ініціатива організувати новорічне свято виходить не від начальства, а від звичайних співробітників. В такому випадку слід висловити свою ідею керівництву.

Організувати корпоратив в офісі

Корпоратив в стінах офісу можна назвати помилкою з кількох причин. По-перше, в робочій атмосфері складно розслабитися. По-друге, офісні приміщення не пристосовані до проведення свят. По-третє, подальшу прибирання приміщень доведеться здійснювати самотужки.

Покликати своїх покупців / замовників на корпоратив

Яке б враження ви не хотіли зробити на своїх замовників, необхідно підтримувати з ними професійні відносини. Тим більше, присутність одних замовників може бути образливим для інших, яких ви не запросили на корпоратив.

Організувати корпоратив «похапцем»

Герої фільму «Новорічний корпоратив» виділили на організацію вечірки всього 5 годин. І якщо в рамках кіно цього часу може вистачити, то в реальному житті – однозначно ні! Подумайте про організацію заздалегідь і не зволікайте все до останнього дня. В іншому випадку, ви можете просто не знайти зал для корпоративу, адже всі вони будуть вже орендовані. Також якщо ви плануєте розважальну шоу-програму, потрібно врахувати, що послуги хороших музикантів / гумористів / танцюристів і т.д., замовляють практично за 2 місяці до Нового року!

 Заздалегідь не подбати про дітей своїх колег

Якщо ви прийняли рішення організовувати корпоратив не тільки для колег, а й для їхніх чоловіків і дітей, тоді варто подумати про дозвілля для малюків. Наприклад, можна підготувати розважальну програму, в якій змогли б брати участь діти, або запросити аніматорів, які займуть діточок конкурсами або майстер-класами.

Переборщити з алкоголем

Організація кейтерингу – важлива частина корпоративу. При цьому потрібно вміло розрахувати необхідну кількість їжі, а також алкоголю. Що стосується останнього, віддавайте перевагу шампанському або вину, через те, що наявність великої кількості міцного алкоголю може перетворити корпоратив в звичайне застілля. Уникаючи перерахованих вище помилок, ви однозначно організуєте хороший корпоратив, за який вам не буде соромно!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74