fbpx
Logo

Складно уявити будь-який захід без розважальної програми. Адже погодьтеся, якою би насиченою не була конференція або, наприклад, презентація, як би красиво не була оформлена локація, якими б відомими не були би спікери, без розважальної частини не обійтися. А якщо ви ще не приділяєте достатньої уваги розважальній програмі та ваші гості нудьгують – пиши пропало. Цікаві розваги залучають учасників, створюють необхідну атмосферу і підвищують лояльність до вас як до організатора.

Чим розважити аудиторію на заході

Сучасні технології

На сьогоднішній момент існує величезна кількість нових технологій, використання яких може вивести захід на новий рівень, а також кардинально змінити конференц зал. Наприклад, розвага гостей за допомогою відеомаппінга, очок віртуальної реальності, 3D-принтерів, різних візуалізацій і т.д. Як правило, застосування сучасних технологій може обійтися організатору «в копійчину», але ви можете бути впевненими, що гості однозначно залишаться задоволені та матимуть гарні спогади.

Довідка: відеомаппінг – це 3D-проекція на який-небудь об’єкт, при цьому враховуються розміри і форма об’єкта.

Квест

У статті «Квест на заході: кейс UBI Конференц Холу» ми вже писали про те, що на даний момент квест став одним з найпопулярніших варіантів розваг на заходах. У цій статті ви знайдете перелік найбільш використовуваних тематик для квесту, техніку його проведення і підготовки учасників, а також приклади хороших і поганих завдань для квесту. Чому ж квести стали такими популярними? Варто припустити, що не останню роль тут грає імерсивність, тобто занурення людини в певні обставини та в гру. Сучасним людям вже нецікаво бути просто сторонніми спостерігачами, і чим більше ви задієте їх в розвагах, тим краще.

Гра

Тут мова йде про впровадження в захід інтерактивних елементів – гри. Як це використовується? Наприклад, на навчальних заходах або конференціях можна поділити аудиторію на команди і запропонувати їм виконати якесь завдання. Крім цього можна використовувати техніку відкритого мікрофона, а також ряд інших бізнес-ігор. Такі інтерактиви – блискучий спосіб «розрядити» атмосферу заходу, дати учасникам трохи відволіктися, але разом з тим краще засвоїти викладену інформацію.

Жива музика


Якщо ви не знаєте, як розважити аудиторію на івент, зупиніть вибір на живих виступах. Це традиційний варіант розваг, одначе, хороша музика завжди налаштовує на позитивний лад і піднімає настрій, а тому і продовжує користуватися популярністю всі ці роки. Якщо бюджет дозволяє, можете залучити знаменитостей, але якщо бюджет обмежений, зверніть увагу на кавер-бенди. Зараз такі групи користуються шаленим попитом на самих різних подіях.

“У світі тварин”


Така розвага підійде скоріше для світських, благодійних заходів, презентацій, корпоративних вечірок. Суть в тому, щоб на локації виділити невеликий куточок для котиків і цуценят. Для таких куточків тварин надають притулки і центри бездомних звірів. Таким чином, після заходу гості можуть забрати вихованця собі додому.

Showtime


Ця категорія може охопити fire-show, виступи фокусників, жонглерів, шоу двійників, танцювальні номери, акробатичні виступи, шоу барменів, ростових ляльок, роботів і багато-багато іншого.

Майстер-класи

Ще один популярний вид розваг, поряд з квестами, оскільки маємо все ту ж імерсивність. Кулінарні майстер-класи, заняття зі створення декору … тут все залежить тільки від вашої фантазії і формату заходу.

Фотозони

Куди ж сьогодні без фотозони. Саме завдяки їй ви можете вбити двох зайців відразу – розважити гостей і зробити собі рекламу (завдяки брендування зони для фото). Крім цього, за допомогою фотозони ви можете легко зібрати базу даних присутніх, просто запросить їх залишити адреси своєї електронної пошти, щоб ви могли відправити на мейл фотографії. В результаті скажімо, що розважальна програма на заходах – незамінний пункт підготовки для організатора.

При цьому пам’ятайте, що декорації та  обрані розваги мають підходити під тематику заходу і відповідати потребам публіки. Радимо зайнятися розробкою розважальної програми завчасно, так як на деякі варіанти розваг йде значна частина бюджету. Сплануйте все заздалегідь, щоб уникнути додаткових витрат і можливих проблем.

UBI Конференц Хол сподівається, що нам вдалося надихнути вас на впровадження нових розваг на своїх заходах!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74