fbpx
Logo

Бізнес-заходи – важлива складова для розвитку компанії. Разом з тим, подібні івенти завжди оповиті безліччю міфів і помилок. Щоб розставити всі крапки «над i» ми розвіємо найпопулярніші омани про бізнес-заходи.

ТОП-5 популярних оман про бізнес-заходи

1. Бізнес-заходи неефективні

Чомусь багато компаній як і раніше недооцінюють роль бізнес-заходів в розвитку бізнесу. Насправді, грамотно організований івент може дати більший фітбек, ніж розсилки, корпоративні подарунки для партнерів, поліграфія і т.д. Ні для кого не таємниця, що люди більш відкриті до сприйняття компанії, якщо у них є особистий досвід комунікації з нею. А кращої комунікації, ніж на бізнес-івент і бути не може.

2. Це дороге задоволення

Вартість залежить від того, наскільки масштабний ви хочете організувати захід. Безумовно, чим більше гостей, чим більше конференц-зал, чим більше обслуговуючого персоналу і т.д., тим дорожче обійдеться захід.Але тут варто врахувати, що і вигода від таких івентів в рази більша, адже ви отримуєте лояльних клієнтів, нових партнерів і покупців.

3. Так що там організовувати?

Орендував зал і все! Часто представники компаній апелюють, що організація бізнес-заходу починається і закінчується на оренді залу. Ні, ні і ще раз ні! Міркуючи таким чином, ви маєте всі шанси просто злити весь бюджет і не добитися бажаного результату від івенту. Такі події потребують ретельної підготовки з усіх аспектівІ головне, що ви повинні зробити – визначити мету заходу. Чого ви хочете від івенту? Заявити про компанію? Залучити нових партнерів / спонсорів? Розповісти про появу послуги або продукту? Тільки розуміючи мету заходу можна визначити найбільш підходящий формат його проведення. А від формату буде залежати і все інше.

Наприклад, організація кейтерингу. Що більше підійде для заходу – банкет, фуршет, а може просто кава-брейк? Які розваги варто підготувати – живий виступ музикантів, інтерактиви з допомогою сучасних технологій, розіграші, а може конкурси?А як щодо технічного оснащення? Чи буде вам необхідний конференц-зв’язок або підсилювачі звуку? А раптом знадобиться установка сцени або подіуму? Як видно, все взаємопов’язано, а тому мета заходу – це те, що повинно бути вирішено в першу чергу.

4. Бізнес-захід буде нецікавий гостям

Ще одна поширена помилка, що бізнес-захід обмежується конференцією, переговорами, ну максимум – презентаціями. Це не так! Виходячи з попереднього пункту, ми вже зазначили, що все визначає мета івента. Тому, виходячи з мети, можна підібрати абсолютно будь-який формат, модифікуючи його під свої бажання і вимоги. В кінцевому підсумку, головне, щоб у присутніх залишилися позитивні враження від заходу, адже саме емоції найчастіше грають важливу роль в ухваленні рішення про співпрацю / партнерство / покупці і т.д.

5. Навіщо когось наймати?
Зробимо все самі! Насправді, організація будь-якого заходу – це трудомісткий процес, який вимагає певних знань, часу і досвіду. І якщо ви готові витрачати свій дорогоцінний час і час своїх співробітників (бо одному провести івент буде вкрай складно), то можете спробувати зробити все самі. Але правильніше доручити організацію професіоналам. Це допоможе заощадити і час, і гроші. Крім цього, від якості проведення івенту в першу чергу залежить саме ваша організаторська репутація, тому в спільних інтересах довірити це фахівцям, щоб уникнути будь-яких промахів.

UBI Конференц Хол сподівається, що нам вдалося спростувати деякі міфи про бізнес-заходи, а це значить помилок під час їх підготовки буде значно менше!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74