fbpx
Logo

У статті фахівці UBI Конференц Хол розкажуть про підводні камені підготовки концертного залу, і розглянуть основну специфіку технічного оснащення заходу.

Як знайти і вибрати місце івенту

Багаторічний досвід показує, що успіх події безпосередньо залежить від правильності вибору місця проведення івенту. Незалежно від типу і масштабу івенту, зазвичай, на розгляд замовника є тільки обмежена кількість локацій. Майте на увазі, що завжди може виникнути конкуренція за певний івент-майданчик, тому не відкладайте рішення про оренду концертного залу в довгий ящик. Для початку необхідно визначити загальні умови і критерії відбору концертного залу.
Ці вступні для всіх видів івентів, як правило, дуже схожі. Однак є фактори, про які важливо знати заздалегідь:

Кількість гостей;

Точна дата і час;

Тип події.

Місце проведення майбутнього заходу в основному вибирається залежно від цих чинників.

Як підготувати концертний зал

Існують певні обов’язкові елементи для підготовки локації до музичної події:

1.Реєстрація учасників

Наявність достатньої кількості реєстраційних столів або островів є обов’язковою вимогою для комфорту гостей на заході. Розрахунок проводиться виходячи з очікуваної кількості відвідувачів. Мобільні телефони, планшети, сканери, принтери та інші пристрої, що зчитують повинні бути доступні для активного використання під час реєстрації.

2.Доступность концертного залу

Укладаючи договір оренди концертного залу, переконайтеся в доступності локації до початку заходу. Це дасть вам можливість ретельно підготуватися, налаштувати обладнання і перевірити технічне оснащення приміщення.
3.Альтернативні джерела енергопостачання

Якщо ви плануєте проведення масштабного івенту, варто зайвий раз перестрахуватися і перевірити можливість підключення електрогенератора. Резервний варіант електропостачання послужить справжньою «паличкою виручалочкою» у випадку екстреного відключення електрики або інших непередбачених обставин.

3.Звукове обладнання

Акустичні компоненти концертної звукової системи часто відіграють вирішальну роль в отриманні високоякісного звукового сигналу у всьому діапазоні частот у всіх точках приміщення, де передається звук. Залежно від розміру приміщення концертна звукова система може бути налаштована за кількома формами:

Невеликі концертні зали

Поряд з іншими системами концертна звукова система або групується (наприклад, з системою відображення інформації), або повністю сепарується. Як правило, концертний зал невеликого розміру комплектується активними або пасивними акустичними системами, підсилювачами потужності. Звукова мікшерна плата, функціональні особливості якої можуть відповідати специфіці використання системи, виконує роль основного компонента маршрутизації сигналів.

При необхідності звукова система для невеликого концертного залу комплектується набором пристроїв обробки сигналів (деякі типи обробки сигналів вбудовуються в плату мікшування). Як джерела сигналу використовуються як фіксовані джерела сигналу, так і музичні інструменти. Пам’ятайте, вибір оптимального звукового обладнання завжди проводиться з урахуванням специфіки системи електропроводки приміщення.

Концертні зали середнього розміру

Часто для звукового обладнання на локаціях середньої величини пред’являються більш високі вимоги.
З одного боку, розмір залу (з хорошою акустичною архітектурою) вже дозволяє розраховувати на високий рівень якості звуку у всіх точках залу, з іншого боку є можливість зробити його таким же функціональним, як і на масштабних майданчиках. На додаток до більш високих характеристик потужності і характеристик звукового тиску, дисперсія і типи акустичних систем грають вирішальну роль. Основне звукове обладнання «джерело – пульт дистанційного керування – посилення – акустика» може доповнюватися різними опціями за бажанням виконавця. А звуковий сигнал при потребі транслюється в інші приміщення будівлі.
У концертних залах середнього розміру взаємодія всіх систем аудіовізуальних засобів дозволяє максимально ефективно використовувати їх можливості.

Великі концертні зали

У великих залах найефективніше використання цифрових технологій передачі, обробки та маршрутизації сигналу. Застосування лінійних масивів в якості основної акустичної системи в даний час є найкращим звуковим рішенням для якісної подачі сигналу кожного слухача. Так цифрові мікшерні плати, як основні, так і накладні, з використанням передачі сигналу по цифровому кабелю дозволяють передавати сигнал з посиленням забезпечуючи найвищу якість звуку.

4.Світове обладнання

Світлове обладнання – найважливіший елемент оснащення концертного залу. Якісні світлові ефекти під час проведення музичних заходів не менш значущі, ніж налагоджений звук.

Основні види сучасного освітлюваного обладнання:

 1. Динамічні освітлювальні прилади.
 2. Статичні освітлювальні прилади.
 3. Пристрої фонового освітлення.
 4. Декоративні світильники.
 5. Пристрої для створення спецефектів.

Така різноманітність типів пристроїв дозволяє світлотехніку в повній мірі виділити особливості концертних виступів. Крім того, правильне освітлення сцени та виступ артистів дозволяють отримати якісне відеозображення. Використання напівкруглих проекторів «головок» в якості базових динамічних пристроїв значно розширює технічні можливості для побудови світлих зображень. У разі низьких стель, сканери стають основними динамічними пристроями. Як пристрої статичного освітлення використовуються проектори різних модифікацій, розраховані на різну потужність ламп. Багатосекційні штори і стробоскопи різної потужності застосовуються в якості пристроїв, що дають динамічні спалахи, щоб підкреслити кульмінаційні моменти виконання. Це дозволяє оператору зосередити увагу аудиторії на провідному доповідачі або артисті.

Лазери, які можуть урізноманітнити світлову палітру зображення, що вбудовиваються в лампові пристрої, часто використовуються в світлових шоу, що проводяться в закритих концертних залах. Збільшення впливу роботи освітлювального пристрою досягається за рахунок роботи генераторів диму, туману, снігу, мильних бульбашок, густого диму і інших спецефектів.
Для управління цим обладнанням використовуються панелі управління для динамічного освітлення і прожектора. Перераховані функції часто об’єднуються в одному пристрої. Застосування спеціалізованого програмного забезпечення дозволяє створювати і управляти стандартною програмою висвітлення заходу за допомогою персонального комп’ютера. Для роботи зі статичними пристроями використовуються спеціалізовані пристрої, які управляються за протоколом DMX.

5.Технічна підтримка концертного майданчика

Жодні концерт неможливо провести без технічної підтримки! Професійне обладнання (мультимедійне, світлове, звукове) налагоджено працює тільки в досвідчених руках.

Пам’ятайте, технічна частина заходу повинна бути бездоганною! Адже це те, що бачать і чують гості івенту в першу чергу! І щоб звук на вашому івент не «відставав» і не «хрипів», а картинка виводилася на екран відповідно до її технічних можливостей, слід мати чітку і злагоджену роботу досвідченої команди професіоналів. Саме тому UBI Конференц Хол не просто здає в оренду зали та обладнання, а бере на себе комплексне рішення підбору і технічного оснащення заходу.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74