fbpx
Logo

Вже зовсім скоро ми почнемо святкувати одне з найбільш очікуваних свят зими – День закоханих. З чого почати підготовку? Як зробити так, щоб вечірка запам’яталася? Давайте розберемося з усім по черзі.

ЕТАПИ ПІДГОТОВКИ ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Для того щоб питання організації святкування 14 лютого стало більш зрозумілим, ми підготували для вас невеликий чек-лист, який допоможе заощадити час і нерви.
Місце проведення
Зорієнтуйтеся, де б ви хотіли відзначити це свято. В основному вибір залежить від двох чинників – кількості гостей і бюджету. Виходячи з цих характеристик, можна зрозуміти, якої площі вам потрібна локація, де вона буде знаходитися і т.д. Частіше за все, для подібних урочистостей орендують зал для вечірки, дах або, наприклад, приміщення за містом.

Щоб надати залу святковості, не забудьте про декор. Для 14 лютого можна використовувати повітряні кулі, гірлянди у формі сердечок, квіти і т.д. Це допоможе створити необхідну атмосферу легкості і урочистості.
Тематика

Тематичні заходи завжди сприймаються набагато краще, ніж звичайні. Тому визначтесь, яка головна ідея вашого заходу. Як приклад, можна обрати такі тематики:

 • Бал маскарад;
 • Відомі пари;
 • У стилі будь-якого фільму або країни і т.д.

План заходу
Імпровізація – це добре, але навіть для подібних вечірок потрібен заздалегідь підготовлений план. Це допоможе уникнути незручних пауз, тривалих очікувань і ін. Плануючи, як провести День Святого Валентина, обов’язково поєднайте придумані розваги із часом для особистого спілкування гостей. В іншому випадку, відпочинок не принесе належної насолоди.
Розваги
Обирайте розваги, які могли б вписатися в обрану вами тематику заходу. Як варіант, можна використати такі ідеї на 14 лютого:

Stand up шоу

Запросіть гумориста або комедійний дует. Подібні виступи завжди залишають позитивні враження, тим більше тема кохання і романтична тема передбачає величезну кількість веселих історій. Можете бути впевнені, що таке проведення часу буде незабутнім.

Уроки танців

Якщо серед присутніх приблизно однакова кількість чоловіків і жінок, можна запропонувати їм розбитися по парам, щоб навчитися танцювати сальсу /румбу /бачату або будь-який інший танець. Такі інтерактиви зближують і піднімають настрій.

Квест

У попередніх статтях ми вже писали про те, що квест – один з популярних інтерактивів на сучасних заходах. Чому б не використати його в якості розваги на святі на честь Дня закоханих. Все, що потрібно – це обрати відповідну тематику квесту і підготувати цікаві завдання, які б підходили під тему.
Кейтеринг

Якщо на будь-якому іншому заході можна вдатися до стандартних варіантів кейтерингу, то на свято 14 лютого ми пропонуємо організувати щось незвичайне. Наприклад, вечерю в повній темряві. Зараз існують навіть такі ресторани, в яких просто немає світла. Так відвідувачі можуть отримати новий досвід, не відволікатися на безліч сторонніх речей, насолоджуючись смаком їжі. Погодьтеся, це досить цікаво!

Ще один популярний варіант – кулінарні майстер-класи. Запропонуйте присутнім приготувати декілька вишуканих страв, після чого їх можна буде з’їсти.

Також завжди актуальні вечори-дегустації. Особливо дегустації підійдуть, якщо ви не збираєтеся влаштовувати великий банкет, у вас обмежений бюджет або ж вам просто не хочеться банального застілля. В такому випадку можна провести дегустацію сиру з вином, м’ясних делікатесів, шоколаду і т.д.

UBI CONFERENCE HALL сподівається, що нам вдалося надихнути вас на яскраве святкування Дня закоханих.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74