fbpx
Logo

Коворкінг – практичне рішення для ділових людей та підприємців, в разі необхідності проведення переговорів / нарад / конференцій і т.д. З огляду на висхідну потребу людей в подібного роду приміщеннях, коворкінгів в Києві стає все більше і більше. Як же вибрати саме той, який підійде найкраще, і що повинно бути в коворкінгу? Давайте розберемося.

На що звертати увагу при виборі коворкінгу?

Ми зібрали для вас кілька важливих нюансів, які варто враховувати, вибираючи коворкінг для бізнесу.Чим ви займаєтесь? Спочатку подумайте, для чого вам потрібен коворкінг – для переговорів, бізнес-заходів, а може зустрічей з клієнтами? З огляду на особливості своєї роботи, ви зрозумієте, який коворкінг вам більше підійде.

Зручні години роботи

Якщо у вас ніколи не виникає непередбачених ситуацій, форс-мажорів і т.д., то години роботи коворкінгу, в принципі, не особливо важлива інформація (всі вони працюють приблизно однаково). Але якщо ви знаєте, що періодично у вас може виникнути необхідність провести термінову нараду з командою в вихідний день, або важливу зустріч увечері, ви повинні бути впевнені, що замовивши коворкінг, у вас буде така можливість. Наприклад, попередньо забронювавши нашу локацію «Coworking», ви можете організувати важливу зустріч навіть у неділю.

Вдале розташування

Коворкінг призначений для зручності та економії часу. Тому подумайте, наскільки легко і швидко вам буде добиратися до обраної локації. Кілька кілометрів пішки і 2-3 пересадки, щоб доїхати до коворкінгу – не найкращий варіант, який можна собі уявити. Ймовірно, варто вибрати коворкінг в центрі міста. Зверніть увагу на зручність транспортної розв’язки (в разі, якщо доведеться їхати на громадському транспорті), і наявність парковки (в разі їзди на власному автомобілі). Тому, розташування – це важлива умова, яку ви повинні дізнатися заздалегідь (перед прийняттям рішення про оренду коворкінгу).

Робоча обстановка

Оренда коворкінгу передбачає, що в приміщенні будуть прийматися рішення, вестися переговори і т.д. Тобто, локація повинна бути обладнана відповідним чином. Гарне освітлення, наявність зручних меблів (столи, стільці, крісла), достатня кількість розеток, бездротовий Інтернет – все це принципово важливо для робочого місця, адже створює необхідну атмосферу.

Кава-зона

«Робота роботою, а обід – за розкладом», тому наявність кави-зони є обов’язковим. Така імпровізована кухня часто стає значною перевагою, адже крім прийому їжі, в невимушеній обстановці часом приймаються важливі робочі рішення і народжуються геніальні ідеї.

Зали для заходів

Віддавайте перевагу коворкінг, в яких є кілька вільних кімнат для переговорів і заходів, а також конференц хол.Це може стати в пригоді, в разі форс-мажорів, наприклад, коли на нараду прийшло більше людей, ніж передбачалося, а також, якщо ви практикуєте проведення семінарів або бізнес-тренінгів. Заздалегідь уточнюйте, за який час бажано бронювати такі просторі приміщення. Перед тим, як вибрати коворкінг для бізнесу, пройдіться по пунктах, які ми позначили. Ми впевнені, що наші практичні поради допоможуть вам зробити правильний вибір.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74