fbpx
Logo

У нашому огляді ми зібрали кращі книги про проведення заходів. Представлені видання створені практиками і орієнтовані на професійну аудиторію. Ці книги про Event-бізнес та організацію заходів – незамінні помічники і джерело нових знань. Сподіваємося, вони стануть корисні і вам.

ТОП-5 книг для ivent-менеджерів від UBI Конференц Хол

 «Бізнес планування подій: закулісні секрети успішних заходів» Джуді Аллен

У книзі зібрані практичні інструменти і поради експертів для професійних організаторів заходів. Видання розповідає про планування заходів. Ви дізнаєтеся всі тонкощі організації івентів і стратегічного планування. Книга буде корисна як для професійних організаторів заходів, так і для менеджерів, які мають справу з івентами на стороні замовника.

«Організація заходів для чайників» Лора Капел Видання

«Організація заходів для чайників» складається з чисельних порад, підказок і важливих контрольних списків. Книга охоплює всі аспекти планування і проведення заходу, наприклад:

 • Складання бюджету(кошториси та складні випадки);
 • Планування і просування заходів;
 • Позиціонування (ресторан, конференц-зал);
 • Вибір постачальників;
 • Сортування відходів;
 • Забезпечення безпеки заходу і т.д.

«Ефективне управління подіями: практичне керівництво» від Меган Джонс

Книга стане незамінною підмогою для організаторів фестивалів та масових заходів. Як організувати і провести масштабний фестиваль на високому рівні? Як знизити шкідливий вплив масових заходів на екологію і навколишнє середовище? Всі нюанси і професійні тонкощі успішної організації масових івентів зібрані в одному виданні. Тут ви знайдете керівництво по успішному управлінню заходами і докладний опис організації схем поставок енергії, транспорту, води, і комунікацій. Читачам надаються покрокові списки дій і інструменти для вимірювання ефективності роботи.

У перелік прикладів, описаних у книзі, входять:

фестивалі Burning Man, Rothbury & Bonnaroo,

США, фестивалі Glastonbury і Reading в Великобританії,

фестиваль Boom Festival у Великобританії,

фестиваль Roskilde в Португалії, Meredith в Данії.

«Поради з планування заходів: керівництво, як запустити успішний захід» Наталі Джонсон

Ця книга розповість читачам про переваги успішного управління івентом. У виданні ви знайдете керівництво по ефективній організації масштабних заходів. Автор докладно описує кожен етап створення івенту: від планування – до завершення.

Книга «Поради з планування заходів: керівництво, як запустити успішний захід» – слушні поради і багаторічний професійний досвід від всесвітньо відомого event-гуру.

«Змішати, але не збовтувати. Рецепти організації заходів»Олексій Берлов, Олександр Шумович

Секрет проведення незабутніх заходів – врахувати та передбачити всі можливі дрібниці і нюанси. Видання від партнерів компанії Eventum Premo – це багаторічний успішний досвід в проведенні популярних заходів і створенні успішних event-команд. Книга в доступній формі допоможе івент-початківцям та досвідченним менеджерам не схибити з концепцією заходу, визначитися з правильним вибором устаткування, сценарію і основних постачальників.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74