fbpx
Logo

Все більше організаторів навчальних заходів стикаються з проблемою низької залученості учасників. Серед найпоширеніших причин такого явища називаються гаджети і доступність легкого контенту в Інтернеті, який відволікає аудиторію, знижуючи увагу і концентрацію аудиторії.

Як зробити ваш захід по-справжньому ефективним?

У нашому огляді професіонали UBI Конференц Хол поділяться досвідом, і розкажуть про дієві техніки підвищення залученості учасників навчального заходу.

Трохи псіхологіі

Людський мозок може обробляти і зберігати обмежену кількість інформації протягом певного періоду часу. Дослідники визначили, що ефективне запам’ятовування інформації, яку мозок зберігає за один сеанс навчання, досягає максимуму  18-хвилинної позначки для більшості людей. Після цього здатність результативно освоювати знання і концентруватися на предметі навчання починає різко падати.

Оскільки більшість навчальних заходів тривають годинами, важливо застосовувати спеціальні техніки для результативного «включення» аудиторії в процес навчання.

Презентаційні обмеження

Добре зарекомендувала себе техніка тимчасового обмеження презентацій. Так, учасникам заходу пропонується побудувати свою презентацію в рамках 20 слайдів, кожен з яких показується по 20 секунд. В середньому на таку презентацію доповідачу буде потрібно 5-6 хвилин.

Тимчасові і кількісні обмеження максимально включають творчі здібності доповідача. Матеріал, що викладається стає коротким, цілеспрямованим і креативним одночасно. Після презентації аудиторії пропонується взяти участь в активному обговоренні матеріала.

Аудіторія в дії

Участь аудиторії – ще один дієвий спосіб зруйнувати одноманітність тривалого навчання. Це може бути щось просте, наприклад, швидке опитування в Твіттері, щоб оцінити , як аудиторія ставиться до теми заходу. Ігри і змагання, які допомагають учасникам заходу перемикатися та швидше втягнутися в процес навчання.

Перерви

Під час проведення заходу чергуйте види діяльності. Залежно від змісту заходу, для перерви може бути використаний перегляд відео, опрацювання практичних навичок, демонстрація слайдів, тематичні обговорення. Це допоможе вашій аудиторії перезавантажитися і відновитися для активного сприйняття інформації.

Show must go on

Додайте елементи шоу в програму заходу. Тут відкривається великий простір для творчості і фантазії організаторів. Підійдуть будь-які нестандартні спецефекти: від оригінального оформлення предмета презентації до використання цифрових технологій.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74