fbpx
Logo

Завести нові професійні зв’язки, познайомитися з цікавими людьми, поспілкуватися з потенційними клієнтами – всі ці переваги обіцяє успішний нетворкінг. У нашій статті фахівці UBI Конференц Хол поділяться ефективними прийомами моделювання ситуацій для вдалого нетворкінгу.

Ідеї ​​для нетворкінгу на бізнес-заході

До і після заходу

Як часто, прийшовши на конференцію або івент трохи раніше з’являється можливість перекинутися парою слів в неформальній обстановці з кількома учасниками заходу.

Затриматися після заходу – теж корисна практика. Для продуктивного спілкування і підтримки бесіди часом необхідно, щоб основна маса учасників покинула захід.

Організуйте семінари

Проведення і організація заходів щодо навчання – відмінна можливість розширити мережу своїх ділових контактів. Залучення аудиторії на семінар, поїздки в конференц зали, переговори зі спікерами – обов’язково приведуть в ваше життя нових людей.

Креативні ідеї для нетворкінгу

Займіться викладанням

Викладаючи майстер-клас колегам (або навіть групі друзів), у вас з’являється чудова можливість запропонувати цінну інформацію і одночасно придбати нові знайомства. Ви також отримуєте шанс стати відомим в якості експерта в певній галузі. Учні обов’язково оцінять ваш досвід і знання, будуть надалі звертатися за порадою. Ці точки дотику в ролі наставника допоможуть в майбутньому побудувати широку мережу контактів.

Організуйте спортивну команду

Ви любите спорт і активний спосіб життя? Шукайте однодумців. Для початку поцікавтеся у друзів і колег хто б міг скласти вам компанію в спортивних заняттях? Таким чином сформується невелика спортивна секція.Запропонуйте основним учасникам привести друзів або залучити до занять членів родини.

Виходьте з мережі

Якщо у вашій соціальної мережі є цікаві контакти, які могли б перерости в живе спілкування, намагайтеся познайомитися з цими людьми в реальному часі. Можна попросити спільних знайомих відрекомендувати вас один одному, написати повідомлення в Skype або інший месенджер, домовитися про особисту зустріч.

Беріть участь в благодійних акціях

Багато компаній проводять благодійні акції, що дозволяють співробітникам брати участь у громадських заходах в звичайні робочі години. Якщо ваша компанія вже робить це, сміливо приєднуйтеся до такого заходу.

Незважаючи на те, що ми всі проводимо багато часу з колегами в офісі, спільне проведення часу за межами офісу дає можливість впізнати людей ближче, поза їхніх професійних ролей.

Влаштуйте дружню вечірку

Стара добра домашня вечірка може принести у ваше життя нових людей і цікаві контакти. Не знаєте кого запросити? Запросіть усіх. Підійдуть шкільні друзі, родичі, приятелі з різних спортивних секцій та сусіди.

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74