Logo

 

Тренінг-план – це документ, яким керуються при плануванні і проведенні навчання. Незалежно від того, чи тренуєте ви людей один на один або в групах, особисто або в Інтернеті, добре розроблений план навчання дозволяє підготуватися і провести цікаві і продуктивні тренінги. Наш огляд розповість про важливі деталі і тонкощі складання тренінг планів.

Мета навчання

Щоб проводити ефективні тренінги, необхідно пам’ятати про мету навчального курсу. Намічена мета занять повинна направляти вас при розробці тренінг-плану. Так якщо основною метою навчання є збільшення продажів, то обов’язково повідомте про це своїй аудиторії. У вашій компанії є місія або бачення? Активно використовуйте це при розробці мети навчання в тренінг-плані. Включіть в тренінг-план конкретні результати (що саме ви бажаєте отримати в результаті навчання)? Деталізуйте намічені результати. Припустимо, можна запланувати, що в кінці навчального курсу в компанії з’явиться 10 співробітників, з прокачаними скілами активних продажів. Позначте в тренінг-плані очікувані вигоди для компанії. Наприклад, визначте, що 10 навчених співробітників зможуть збільшити обсяг продажів на 12-15% в місяць, що призведе до відчутного збільшення прибутку.

Детальне планування

  •  Обміркуйте часові рамки тренінгу;
  •  Намітьте план кожного заняття;
  •  Створіть план розкриття теми навчання.

Заздалегідь визначте:

  • Тривалість кожного заняття;
  •  Мету заняття;
  • Додаткові матеріали та програмне забезпечення.

У тренінг-плані окремим пунктом розпишіть додаткові вправи-взаємодії, опитування, командні ігри. Детально опишіть всі технічні засоби та програмні продукти, які ви плануєте використовувати.
Timing підготовки

Пропишіть в тренінг-плані чіткі терміни для ключових організаційних моментів. Так, вам знадобиться замовити тренера за місяць, забронювати конференц-зал за два тижні, і проінформувати учасників тренінгу за 10 днів.

Оцінки і висновки

Добре, коли тренінг-план включає методики оцінки результатів навчання (вимірювання ефективності навчання). Конкретизуйте, вкажіть часові відрізки, на яких планується провести проміжне тестування.

Альтернативи

Кожна група слухачів реагує по-своєму на певну подачу матеріалу. Складаючи тренінг-план, пропишіть альтернативні варіанти методів викладання, способів подачі матеріалу, заміни технічних засобів, програмного забезпечення і тренерів.

 

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74