Logo

26 червня компанія UBI Конференц Хол на честь свого сьомого дня народження подарувала друзям і партнерам приголомшливе свято. Ця масштабна подія проходила одночасно на трьох event-майданчиках UBI Конференц Хол (Fusion, Space, Show). З перших хвилин івенту гості занурилися у світ інновацій та доповненої реальності. За допомогою мобільного додатка UBI HALL вони знаходили заховані коди-підказки для подальшого проходження на наступні поверхи UBI Конференц Хол.

На 6-му поверсі, в локації Space учасники заходу опинилися на неоновому party.

Тут було все: неоновий реквізит і декор, неоновий make up, світлодіодні конструкції-інсталяції та страви молекулярної кухні від UBI Кейтеринг-студії.

Програма вечора продовжилася на локації Show. Оформлення приміщення в світлих відтінках задало ідеальний тон для продовження запальної вечірки.

На 7-му поверсі UBI Конференц Хол увазі гостей були представлені повітряна фотозона, майстер-класи та авторське шоу з сухим льодом.
Після феєричного бармен-шоу, відбулася презентація нової технології Slido, що дозволяє голосувати в режимі реального часу.

Емоційний градус свята піднімав фінальний розіграш призів від наших партнерів:

·        Screen Dress;

·        Про100 Страхування;

·        BlankNote;

·        A.K.BAGS;

·        Парк природи «Беремицьке»;

·        Асанте Студія;

·        Dn8 Shopping Space;

·        Fashion Cake;

·        Kohana jewelry;

·        Brocard;

·        Zolotka;

·        Курси флористики Asant Studio.

Ідеально підкреслили красу і додали легкості локації SHOW – Lili Wonder. Ми дуже раді співпраці зі Smart Things for Events! Саме вони подарували всім гостям так багато емоцій на фотозоні 360. Бармен-шоу від Drink Buro стало фішкою всього вечора! Вгамувати спрагу під час заходу гості могли з йодованою мінеральною водою Йодо від Еконія. Виробництво та дистрибуція питної води та дитячого харчування.

Реально нереальний івент від UBI Конференц Хол відкрив гостям заходу світ унікальних для України інноваційних технологій в івент-індустрі.

UBI Конференц Хол не зупиняється на досягнутих успіхах. Наші рішення завжди нестандартні, ми організовуємо яскраві заходи, які проходять на найвищому рівні.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74