fbpx
Logo

У нашому огляді фахівці UBI Конференц Хол розкажуть, як скласти звіт після проведення заходу? Основна мета написання звіту – демонстрація цінності проведеного івенту. Цей документ надає  інформацію про основні показники заходу, наприклад, кількість гостей, відгуки та думки гостей про захід і компанії в цілому і т.д.

Вкажіть цілі проведення

Цілі заходу – важливий пункт початкового планування, який полегшить написання звіту після проведення заходу. Цілі заходу повинні демонструвати реальну віддачу: бути вимірними і йти на користь майбутньому компанії.

Ці відомості можуть допомогти вам пристосувати майбутні події до потреб аудиторії і зіставити статистику, яка виявиться життєво важливою для залучення потенційних партнерів.

Якщо захід не відповідає цілям, використовуйте цей розділ, щоб обговорити, як ви можете забезпечити їх відповідність на майбутніх заходах, або переглянути їх в наступний раз.

Позначте цільову аудиторію

Статистика цільової аудиторії є безцінне джерело даних: зберіть для звіту загальну кількість відвідувачів, спонсорів та експонентів, а також їх демографічні дані, назви посад, електронні адреси, профілі в соц. мережах. Ці відомості можуть допомогти вам пристосувати майбутні події до потреб аудиторії і зіставити статистику, яка виявиться життєво важливою для залучення потенційних партнерів.

Якщо для залучення аудиторії ви використовували соціальні медіа, обов’язково включите в звіт наступні дані:

 • Загальна кількість повідомлень про захід;
 • Моніторинг кількості учасників;
 • Статистика публікацій, лайків.

Проаналізуйте логістику

У цьому пункті звіту необхідно викласти оцінку місця проведення заходу, роботу ключових постачальників. Опишіть наскільки успішним була організація харчування на заході? Чи легко було учасникам зорієнтуватися?

Вкажіть труднощі і підводні камені

У звіті важливо вказати основні труднощі, з якими зіткнулися організатори заходу та шляхи їх подолання. Це допоможе уникнути схожих ситуацій в майбутньому.

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74