fbpx
Logo

Одна з найбільших переваг оренди Конференц Холу Show – місткість приміщення:

Клубна зона – 50-200 чоловік;
Шатер – 60-100 чоловік;
Тераса -150-200 чоловік.

Не вагайтесь, корпоративний захід, проведений в професійно обладнаному, просторому холі або на видовій терасі справить серйозне враження на партнерів і потенційних клієнтів вашої компанії.

Престижне розташування

Конференц Холл Show вдало розташований в самому центрі столиці на перетині центральних міських автомагістралей і в кроковій відстані від станції метро Дорогожичі. Не важливо яким видом транспорту користуються гості вашого заходу (громадський транспорт або особистий автомобіль), для них не складе труднощів дістатися до Конференц Холу Show.

Економічність

Оренда Конференц Холу Show – це можливість використовувати приміщення відповідно до ваших потреб, чи то одноденний, дводенний або навіть тижневий захід. Ви розраховуваєтеся тільки за час використання приміщення.


Простота бронювання

Бронювання Конференц Холу Show стало настільки зручним і швидким, що ви можете порівнювати ціни, перевіряти розташування холу, уточнювати час і місце проведення заходу. Для цього достатньо зателефонувати за номером телефону, вказаного на сайті або заповнити форму зворотнього зв’язку.

Інші доступні зручності

Щоразу, коли ви бронюєте Конференц хол Show, він буде обладнаний відповідно до ваших потреб і очікувань. Ми готові надати широкий асортимент додаткових опцій і послуг: від різних варіантів розміщення меблів до організації fire-show. Якщо ви шукаєте додаткові вигоди або послуги, просто зв’яжіться з нами.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74