fbpx
Logo

Щорічно сотні українських компаній організовують презентаційні та освітні заходи, переважно в Києві, залучаючи аудиторію не тільки з усієї території України, але також з-за кордону – на особливо перспективні, цікаві проекти. Тому проводиться захід схожий на інвестицію в рекламну компанію, і якісний конференц-сервіс Київ допоможе вам провести задумане на належному високому рівні.

Конференц-сервіс – це нові партнери

Презентація, конференція, форум або виставка – відмінний спосіб заявити про себе, знайти партнерів, нових інвесторів, співробітників і клієнтів. Крім актуальної теми, продуманого сценарію, комфортного формату заходу необхідно подбати про те, щоб все це було реалізовано на гідній «сцені» – UBI конференц хол Київ допоможе в реалізацій. Наші професійні конференц-холи з продуманою ергономікою і якісним технічним забезпеченням стануть гідним обрамленням для вашого заходу. Хочете, щоб на питання про вашу компанію люди відповідали «Ах да, це вони провели блискучу тематичну конференцію в минулому році»?

Конференц-сервіс-це постійні спікери

Якщо ви вперше запрошуєте спікера і створюєте йому оптимальні умови для роботи, він надалі без роздумів буде відгукуватися на ваші пропозиції –  навіть якщо конкуренти запропонують більш вигідні умови. Природно піклуватися про комфорт аудиторії, але комфорт виступаючого – обов’язкова умова успіху бізнес-зустрічі. Зараз ви запрошуєте шукайте цікавих спікерів, продумуєте цікаві формати, розписуєте докладні сценарії, а наш конференц-сервіс в Києві допоможемо змінити стан речей – кілька блискучих «відіграних конференцій» і спікери будуть самі шукати вас.

Конференц-сервісце вдячна аудиторія

Саме аудиторія визначає успіх задуманого, тому про неї потрібно думати в першу чергу. Концертні зали Києва, розташовані в конференц холах UBI, комфортні, зручні, просторі. Тут підтримується оптимальна температура і вологість, працює вентиляція – весь день можна провести в залі і не втомитися, тому що меблі приголомшливо зручні. Технічне забезпечення понад всяких похвал: об’ємне звучання, презентаційні екрани з високою роздільною здатністю дозволяють демонструвати інформацію будь-якого типу і формату.

У такій дружній і комфортній атмосфері навіть найскладніші питання і теми сприймаються легше. Незабаром люди, дізнаючись, хто організатор заходу, автоматично будуть заносити його в розділ цікавих і обов’язкових до відвідування.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74