fbpx
Logo

Гейміфікація заходів – сучасна тенденція на івент-ринку, в основі якої закладено впровадження ігрових елементів в захід. І якщо ваша компанія ще не впроваджує ігровий підхід для організації івентів, настав час засвоїти цей унікальний досвід!

У статті фахівці UBI Конференц Хол поділяться досвідом використання ігор в організації івентів. Ми розповімо, чи є користь від ігрових фішок і як правильно вводити емоційну частину гейміфікації.

Визначаємо переваги гейміфікації

Гейміфікація  – це потужний маркетинговий інструмент, який допомагає плідно взаємодіяти з цільовою аудиторією на заході. Одна з ключових особливостей гейміфікація при організації івенту полягає в легкості застосування. Більш того, при правильній концепції це дуже ефективно допомагає організаторам подій в досягненні намічених цілей і забезпечує постійну посмішку і залученість учасників заходів.

Впровадження гейміфікація в сценарій івенту – дієвий спосіб зробити захід незабутнім, багатогранним і, по-справжньому, захопливим.

Комп’ютерні ігри та ігри «реального світу» володіють неймовірною здатністю утримувати людей зосередженими та залученими протягом тривалого періоду часу. Ми всі знаємо, як випаровується час, коли є можливість розважитися. І наскільки продуктивніше може бути кожен з нас, ідучи до омріяної мети або виконуючи добре продумане завдання.

Незалежно від того, переслідує ця мета порятунок планети, завершення плану або знайомство людей на семінарі, гейміфікація залучає цільову аудиторію, надаючи досвід, що запам’ятовується.

Залучаємо аудиторію 

Немає нічого кращого для підвищення залученості цільової аудиторії, ніж додавання додаткового рівня зв’язку. Візьмемо, наприклад, організацію квесту з елементом пошуку скарбів. Розміщуємо місця з QR-кодами по всій локації (може бути, на вхідній зоні або на стендах спонсорів). Таким чином цільова аудиторія грає, виявляє, змагається і сканує. За кожне сканування учасник отримує кілька балів. Хто отримує більше балів, той перемагає. Все просто, але ця гейм-фішка творить чудеса залученості.

Розміщуємо рекламу 

Досвідчені організатори івентів, знають і з успіхом використовують додаткові інформаційні можливості гейміфікації. Так, поки учасник корпоративної гри сканує QR-код, він може отримувати відомості про спонсора заходу, діючих рекламних акціях, спеціальних бонусах.

Розбавляємо рутинні завдання

Для багатьох співробітників компанії участь у різного роду корпоративних заходах перетворюється в звичну рутину. Практика показує, що навіть добре продуманий захід може стати виснажливим. Застосування елементів гри допоможе організаторам піти від одноманітності і шаблонності сприйняття івентів.

Приклад з практики

Уявіть собі свого роду корпоративний конкурс, в якому учасники повинні розвинути і пропрацювати навички спілкування (взаємодіяти з великою кількістю людей на заході). Кожна коротка розмова враховується за допомогою сканування QR-коду. В кінці конкурсу переможець, який зумів поговорити з усіма учасниками заходу, отримує приз.

Вимірюємо ROI гейміфікації

Для визначення продуктивності застосування ігрових елементів на заході варто відповісти на три ключових питання:

 1.  Чи викликало застосування гейміфікації якісні зміни / динаміку в залученості учасників заходу?
 2.  Чи вплинула гейміфікація на збільшення впізнаваності бренду? Наприклад, збільшилася впізнаваність компанії-спонсора заходу або збільшилася впізнаваність продуктів компанії.
 3.  Чи привернуло використання ігрових елементів на стенді компанії додаткових відвідувачів? Сьогодні в Україні гейміфікація в організації івентів тільки набирає обертів.

Компанія UBI Конференц Хол одна з перших на ринку почала застосовувати ігрові елементи в організації корпоративних заходів.

Ми зробили ставку на інновації і отримали прекрасний результат.

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74