fbpx
Logo

За останні 3-4 роки в столиці України спостерігається зростання популярності coworking space. Переваги розміщення в такому просторі очевидні:

 • Працюй віддалено, але не на самоті;
 • Встановлюй свою власну бізнес культуру;
 • Оточуй себе однодумцями;
 • Скорочуй витрати на оренду;

Проводити бізнес-переговори поза стандартного офісу, що особливо важливо для прийому іноземних гостей.

Ці чинники стимулюють популярність коворкінг і зростання попиту на подібні приміщення.

В огляді фахівці UBI Конференц Хол розкажуть читачам про ключові складові  успішної концепції коворкінгу в 2019 році. Ми визначимо основні компоненти створення популярної бізнес-локації.

Починаємо з концепції

В успішний коворкінг-простір входить набагато більше, ніж здається на перший погляд. Це не може бути просто приміщення з підключеним безлімітним Wi-Fi і чашкою кави (хоча кава-бари теж важливі).

Вся бізнес-модель повинна розроблятися таким чином, щоб «цементувати» і підтримувати коворкінг спільноту: членство, планування, програмування, організація спільних заходів, івентів, структурування персоналу – все це повинно працювати разом, щоб створити комфортний простір для тривалої спільної роботи.

Сформулюйте, хто учасники коворкінгу?

Який тип спільноти буде заселяти простір?

Які бізнес-напрямки підійдуть?

Переважний ціновий сегмент?

Пам’ятайте, без урахування вимог ринку праці та регулярного контакту з клієнтами неможливо забезпечити ефективну роботу коворкінг-простору.

Орієнтуюємось на бізнес

Пам’ятайте, стандартне офісне приміщення відрізняється від коворкінгу для бізнесу. В такому коворкінгу можна провести бізнес-зустрічі з важливими партнерами, організовати відеоконференцію за допомогою Google Hangouts або Skype.

Безсумнівним плюсом коворкінгу будуть мобільні перегородки і технологічна укомплектованість простору.
Вибираємо місце
Зручне розташування, хороша транспортна розв’язка – це непорушні основи заповнюваності коворкінгу. Ще одним фактором, що впливає на популярність бізнес-локації, залишається розвинена інфраструктура. Тобто, добре, коли в пішій доступності є ресторани, магазини, спортивні секції, банки, дитячі садки.

 Проєктуємо з розрахунком на коворкінг

При запуску коворкінг-простору існує певний набір сталих правил. Щоб створити успішний проєкт, необхідно глибоке розуміння операцій з робочим простором.

Найбільша різниця між проєктуванням офісних площ і коворкінг-майданчиків полягає в розмірі загальної площі. Місця загального користування – це приміщення в комерційній або житловій будівлі, які відкриті для всіх, включаючи вестибюлі, коридори і відкриті робочі зони.

Невеликі зміни в плануванні (зменшення загальних площ) можуть надати величезний ріст прибутковісті коворкінгу. Переконайтеся, що у вас є досвідчений фахівець, здатний оптимізувати простір для збільшення прибутку.

Гнучкий дизайн

Дизайн коворкінг-простору і його прибутковість тісно пов’язані між собою.

Рентабельність коворкінгу залежить від кількості місць, які ви можете здати в оренду. Один із способів максимізувати знімні площі – створити мобільні приміщення, розділивши всю робочу площу на невеликі зони. Пам’ятайте гнучкість та адаптивність є ключовими елементами вдалого коворкінг-дизайну.

 

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74