fbpx
Logo

У зв’язку з тим, що мілленіали все більше і більше вливаються в сучасне робоче життя, традиційний офісний розклад зазнає поступових змін.

Пройшли ті часи, коли всі приходили на роботу о дев’ятій і виходили в шість, сиділи в одному і тому ж кабінеті по вісім годин поспіль п’ять днів на тиждень. Молоде покоління привносить нові технології, цінності та практики, неухильно змінюючи професійний ландшафт і систему організації робочого простору.

Сьогодні в Києві спостерігається справжній бум популярності коворкінгів. Наш огляд розповість читачам, що таке сучасний коворкінг в Києві. І на які моменти необхідно звернути увагу, при виборі робочого простору в оренду.

Коворкінг для роботи в Києві

Коворкінг – це спеціалізоване приміщення (однин великий відкритий майданчик) з традиційними офісними функціями, де групи людей можуть працювати, незалежно від того, чи збираються вони разом в команді або працюють поодинці. Стандартне оснащення коворкінгу в Києві включає:

 • Письмові столи;
 • Зручні крісла;
 • Місця для зустрічей (meeting room);
 • Розетки; зарядні станції;
 • Надійне підключення до Інтернету;
 • Конференц-зал;
 • Добре укомплектовану кава-зону.

Внутрішнє обладнання коворкінгу

Усередині типового коворкінг-приміщення, як правило, є зони для спільної роботи, а також різні функціональні зони. Наприклад, в конференц-холі «Co-Working» до послуг замовників пропонуються наступні інноваційні простори:

 • Конференц-зали, площею –  від 71 до 126 кв. м;
 • Зали для нарад, площею – від 35 до 55 кв. м;
 • Переговорні кімнати, площею – від 25 до 55 кв. м;
 • Кабінети, площею – від 30 до 41 кв. м;
 • Coffe-зона, площею – 35 кв.м.

У комплектацію робочих зон «Co-Working» входять такі зручності, як вбудований екран, вбудований проєктор, фліпчарт, професійна акустична система.

Кабінети

Ці приміщення в конферец-холі «Co-Working» ідеально підходять для тих, хто вважає за краще працювати поодинці.

Розміщення в кабінеті – гарантія відособленості в жвавій і галасливій спільноті коворкінгу.

Конференц-зали

Зони призначені для проведення семінарів, тренінгів та інших подібних заходів. Конференц-зали простору «Co-Working» повністю оснащені першокласними зручностями, щоб забезпечити все необхідне для проведення заходів, від комфортних крісел до високотехнологічних телекомунікаційних інструментів.

Зали для наради

Для клієнтів чия професійна діяльність передбачає переговорний процес, конференц-простір «Co-Working» пропонує спеціально обладнану зону для нарад. Конференц-хол «Co-Working» має відмінне розташування для організації коротких стратегічних сесій і переговорного процесу для роботи з іноземними партнерами. Тут ви знайдете зручну геолокацію, історичний центр міста, безпосередню близькість до пам’ятників архітектури, парку природи, відмінну транспортну розв’язку. У найближчому доступі розташовані фешенебельні магазини провідних світових брендів.

Вибір робочого місця в оренду Київ

Перше правило вдалого підбору приміщення: локація вирішує все. Замовнику та його команді повинно бути зручно добиратися до робочого місця. І такі фішки, як мальовничий парк в пішої доступності, завжди дають приміщенню відчутну перевагу. Друге, підйомна вартість оренди коворкінгу. Орендувати коворкін, замість стаціонарного офісу – прекрасна можливість заощадити бюджет компанії. Третє, наявність додаткового обладнання (звукові системи, спеціалізований світло, зв’язок тощо).

Резюмуючи

Конферец-хол «Co-Working» – це комфортне місце для роботи в історичному центрі Києва, відмінна інвестиція в продуктивність, позитивний настрій і творчий прорив ваших проєктів.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74