Logo

Різні форми бізнесу по-різному реалізують свою маркетингову стратегію. Маркетинг подій як і раніше перевірене і ефективне рішення для компаній b2b сегмента.

У цій статті ми розглянемо нюанси організації корпоративних заходів, розповімо про види b2b івентів, їх специфіку.

Івенти b2b сегмента

Конференції

Конференції – найбільші галузеві заходи. Для бізнесу конференції розкривають величезні можливості: дозволяють розповісти співробітникам про актуальні плани, перспективи та проблеми, налагодити міжнародне співробітництво, познайомити співробітників різних філій, винести на обговорення значущі події і багато іншого.

Основна мета проведення конференції – обмін інформацією, досвідом, поглядами на проблему, зафіксований документально.

Величезною перевагою є безпосередньо реальне спілкування зацікавлених учасників, а не віртуальне листування.

Якщо ви плануєте організувати конференцію, в першу чергу знадобиться визначити ділові цілі заходу, бюджет, кількість осіб, платний або безкоштовний вхід і вибрати місце проведення івенту.

Після цього необхідно визначити ключових підрядників і скласти план підготовки.

Торгові виставки

Виставки – це прекрасна можливість для просування товарів і послуг компаній. Найчастіше саме на торгових виставках компанії-виробники вперше демонструють нові продукти, знаходять ділових партнерів, знайомляться з потенційними клієнтами.

Успішне проведення торговельної виставки вимагає попередньо побудованої чіткої маркетингової стратегії (прописуються цілі організації івенту, першочергові активності, спонсорство, потрібні рекламні матеріали), підбираються локація, партнери-організатори.

Ділові сніданки

Ділові сніданки – івенти закритого формату. Як правило, такі заходи спрямовані на обговорення певних галузевих проблем. Часто для участі в ділових сніданках організатори залучають ключових галузевих експертів.

Особлива увага приділяється вибору локації.

Ділові сніданки проводяться в першій половині дня в рамках конференції або великих торгових виставок.

Навчальні семінари

Семінари – це заходи, орієнтовані на b2b сегмент. Івенти такого типу проводяться галузевими експертами або HR-менеджерами для активного навчання персоналу і просування продуктів компанії.

Круглі столи

Популярний івент-формат ефективний для вирішення бізнес-завдань, обговорень, дискусій, організації бліц-сесії. Часто круглий стіл організовується з метою зібрати спектр професійних думок, залучити до дискусії експертів суміжних галузей.

Що важливо врахувати при організації b2b івентів

Плануємо івент заздалегідь

Завчасне планування має вирішальне значення для реалізації успішної стратегії проведення заходів b2b і підсумкові бізнес-показники.

Проводимо регулярно

Практика показує, що бізнес-заходи, які проводяться регулярно (раз в квартал, один раз в півріччя, один раз на рік) більш ефективні і серйозніше впливають на галузь і експертне співтовариство.

Вибираємо вимірні цілі

Всі цілі організації заходу b2b повинні бути конкретними і вимірюваними. Задовго до початку заходу переконайтеся, що івент-команда налаштована на досягнення мети.

Напрацьовуємо клієнтську базу

Пам’ятайте, теплий клієнт йде на контакт краще холодного. Кожен раз організовуючи івент, враховуйте необхідність нарощування клієнтської бази. Тому під час проведення заходу b2b, активно проводяться інтерактиви, анкетування.

Залучаємо експертів

На заході повиннен бути лідер думки (галузевий експерт, відомий фахівець). В ідеалі, коли доповідач включить в свій виступ нову неопубліковані в Інтернеті інформацію.

Продаємо квитки на івент онлайн

Для успішного продажу квитків на захід b2b в Інтернеті організаторам знадобиться весь спектр seo-інструментів. Від контекстної реклами і просування в ютубі до платних пошукових кампаній.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74