fbpx
Logo

Мальовнича природа, багата історія, економіка, що інтенсивно розвивається все це Україна сьогодні.

Наша країна нарощує інвестиції, будує дороги і мости, стає привабливим майданчиком для проведення масштабних ділових заходів.

Компанія UBI Конференц Хол – лідер української event-індустрії. Ми надаємо комплексні рішення по організації lifestyle та business подій.

В даний час до послуг клієнтів компанії 7 багатофункціональних event-локацій, укомплектованих всім необхідним обладнанням.

Під кожен формат заходів UBI Конференц Хол пропонує індивідуальне рішення.

Так, для проведення конгресів, форумів, великих бізнес-конференцій підійде конференц хол «Business», розташований на території закритого комплексу, що охороняється в центрі столиці. Загальна площа event-локації – 1000м2.

Конференц хол «Business» має в своєму розпорядженні Welcome-зоною, Coffee-зоною, галерейно-виставковим простором, міні конференц залом, Lounge зоною, комплектується мультимедійним обладнанням для організації відеоконференцій з синхронним перекладом.

Конференц хол «Show» – оптимальне рішення для проведення lifestyle, fashion, art-івентів

У концепції цього івент-майданчику закладено вдале поєднання просторої тераси з панорамним видом та закритого приміщення. Що дозволить замовнику втілити в життя найкреативніші організаторські ідеї.

Загальна площа event-локації «Show» – 700м2. Конференц хол «Show» надає широкий асортимент додаткових опцій: від різних варіантів розміщення меблів до fire-show.

Конференц Хол «Fusion» – оптимальний варіант для організації виставок, ярмарків, аукціонів в Києві. Комфортний простір площею понад 650 м2, спочатку проектувалося з урахуванням всіх галерейних вимог. Сучасна освітлювальна система event-майданчика «Fusion» створює різноманітні колірні інсталяції з необхіднbv фокусуванням світла на арт-об’єкти.

Хол «Space» – оригінальний лофт-простір (900 м2) з відкритим плануванням. Така особливість локації дає можливість зонувати приміщення під потреби клієнта і оптимізувати витрати на оренду.

Event-локація «CO-WORKING для бізнесу» – комфортне рішення для проведення презентацій і переговорів. Тут замовник знайде «динамічне» планування простору, яке підходить організаторам невеликих (до 80 осіб) семінарів, конференцій, нарад, переговорів.

Для організації навчальних заходів нашим клієнтам пропонується звернути особливу увагу на конференц хол «Study». Площа локації-500м2. Event-локація «Study» орієнтована на проведення тренінгів, семінарів, лекцій, майстер-класів або кількох заходів одночасно. Фішка локації – спеціально обладнані навчальні класи (місткість 20-60 чоловік).

Event-локація «Nature», розташована на території ревайлдінг Парку «Беремицьке»  рідкісне поєднання первинної природи та європейського сервісу. Ця локація прекрасно підійде організаторам корпоративних заходів формату open air.

Площа холу «Nature» –118м2, місткість –100 осіб.

Кейтерінгова компанія UBI Конференц Хол забезпечить харчуванням заходи будь-якого формату і завантаженості. Кулінарні майстер-класи, молекулярні шоу від кухарів UBI Конференц Холу створять яскраву емоційну атмосферу на вашому заході.

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74