fbpx
Logo

Кінець жовтня – саме час задуматися про підготовку корпоративу. Наш огляд стане в нагоді всім, хто знаходиться в пошуку ефективного рішення організації корпоративної вечірки. Ми розповімо, де орендувати місце під вечірку, як скоротити витрати, як організувати яскравий захід.

ОСНОВИ ІВЕНТ-ПЛАНУВАННЯ

Перш ніж перейти до детального планування та організації вечірки, важливо визначити тему івенту, намітити цілі проведення заходу. Наприклад, зміцнити командний дух, допомогти новачкам влитися в колектив, відзначити успіхи компанії.

Звичайно, як і при організації будь-якої іншої події, необхідно створити план підготовки вечірки, який ідентифікує деталі івенту:

 • Тема вечірки;
 • Місце проведення;
 • Час і дата;
 • Кількість гостей;
 • Вибір їжі та напоїв;
 • План проведення вечірки.

Ці подробиці повинні бути визначені до початку переговорного етапу з підрядниками.

НЮАНСИ ПІДГОТОВКИ ЗАХОДІВ В КИЄВІ

По-перше, вирішите, на яку кількість учасників планується вечірка? Хто буде брати участь?

Саме на етапі планування задається тон івенту. Організатор визначає, наскільки невимушеним або формальним буде захід. Якщо ваша вечірка більш формальна (передбачається присутність партнерів, засновників), орієнтуйтеся на підбір відповідного приміщення і створення атмосфери, що відбиває цей тон.

БЮДЖЕТ ІВЕНТУ

Не забудьте скласти і погодити попередній бюджет заходу. Дізнайтеся у свого керівництва на яку суму необхідно орієнтуватися. Якщо в процесі роботи виникають фінансові розбіжності, спробуйте опрацювати витрати разом, щоб прийти до компромісу.

ОРЕНДА МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ ВЕЧІРКИ

Вдало обрана локація для проведення вечірки – це вже половина успіху заходу. На що звернути увагу, вибираючи приміщення:

 1. Всі локації оглядайте особисто. Навіть якщо знайдете ідеальне місце для проведення вечірки в Інтернеті або за посиланням, необхідно виїхати на перегляд, перш ніж підписати договір оренди.
 2. Ретельно проаналізуйте нюанси локації, зверніть увагу на наявність просторого паркінгу, зручної розв’язки громадського транспорту.
 3. Важливо визначитися з приміщенням для проведення вечірки, якумога раніше. Таким чином ви  істотно заощаджуєте на оренді.

Ознайомитися з кращими майданчиками для проведення корпоративу, ви зможете  за посиланням: https://ubi-hall.com.ua/halls/

РОЗВАЖАЛЬНА ЧАСТИНА

Наповніть вечірку яскравими емоціями, залучіть аудиторію до участі в активностях  і свято залишиться надовго в пам’яті учасників. Подбайте про цікаву розважальну програму, яка подарує гостям незабутні враження. Музика – обов’язкова складова будь-якого якісного івенту.

Пам’ятайте: виступ живої групи або  діджея роблять свято атмосферним.

Також в формат вечірки добре вписуються невеликі інтерактивні заходи:

 • Обмін подарунками;
 • Фотобудка;
 • Розіграші.

БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХОДІ

Останнім часом компанії включають благодійну складову в програму розважальних заходів. Так особливою популярністю користуються благодійні аукціони, де гроші від продажу лотів йдуть на добру справу.

ДРЕС-КОД ЗАХОДУ

Вибір дрес-коду, в першу чергу, обумовлений загальною темою і завданнями заходу. Не поспішайте зупиняти свій вибір на традиційному black-tie. Практика показує: можливість одягнути на івент карнавальний костюм або покрасуватися в образі з минулих епох дарує колективу дотику до іншого життя. Це доповнить захід елементом гри, дасть можливість подивитися на колег під абсолютно несподіваним кутом, створить незабутній особистий досвід.

ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТА ДЛЯ КОМПАНІЇ

Компанія UBI Конференц Хол – експерт в організації вечірок. Ми з радістю допоможемо вам організувати  найамбітніші заходи.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74