fbpx
Logo

Це був досить напружений рік. Чому б не дати вашій команді можливість відпочити і переключитися? Корпоративи або тімбілдинги, особливо в кінці року, піднімуть моральний дух співробітників компанії та допомогають колективу налаштуватися на нові бізнес-досягнення. Невелика перерва в роботі піде на користь і для керівництва компанії. У нашому огляді фахівці UBI Конференц Хол розкажуть про основні відмінності тімбілдінгу і корпоративу. Ми розглянемо кращі майданчики для проведення корпоративних заходів в Києві.

Чим відрізняються тімбілдінг і корпоратив

Ключова фішка тімбілдінгу – побудова команди, згуртування колективу, зміцнення командного духу, налагодження ефективної взаємодії. Як правило, відвідування такого заходу обов’язково для учасників. Корпоратив – подія розважальної спрямованості, де основний упор робиться на відпочинок, переключення, спілкування з колегами у неформальній дружній обстановці.

Сьогодні великі компанії, вибудовуючи план корпоративних івентів на рік прагнуть поєднувати тімбілдинги і корпоративи. Чередуючи таким чином відпочинок у форматі «релакс» і активності командної спрямованості. Практика показує: добре сплановані і проведені корпоративні заходи допомагають підняти командний дух співробітників, налаштовують на позитивний лад і покращують ефективність взаємодії всередині колективу.

Цілі проведення тімбілдінгів і корпоративів

UBI Конференц Хол рекомендує: в кінці року проведіть невеликий, але незабутній корпоратив або захід з побудови команди в знак подяки за роботу, виконану співробітниками протягом напруженого бізнес-сезону. Спільне дозвілля сприяє розвитку духу товариства в колективі. Коли люди знаходяться в неформальній атмосфері, їм легше сприймати себе як команду. На роботі співробітники часто опиняються в стресовій ситуації, конкурують та іноді навіть сперечаються один з одним. Корпоративні заходи допомагають виправити напружену ситуацію в колективі і налагодити взаємодію.

Такі заходи дають можливість роботодавцям особисто подякувати працівникам. Вони дозволяють співробітникам компанії плідно взаємодіяти з начальством. Це підвищує моральний дух співробітників. Корпоративні вечірки та тімбілдинги – відмінно підходять для мотивування плідної роботи колективу в наступному році.

Важливо: Для менеджерів і керівників компаній тімбілдинги і корпоративи – це робота. Неформальне спілкування дозволяє розкріпастити співробітників-інтровертів, яким важко донести свої ідеї керівництву в робочій обстановці.

Підбір майданчика для корпоративів і тімбілдінгів

Плануючи проведення корпоративного заходу, приділіть особливу увагу вибору локації. У цій справі не буває дрібниць, важливо все:

 • Зручна транспортна розв’язка;
 • Сучасне обладнання;
 • Призначення локації;
 • Відгуки в соц.мережах, блогах;
 • Прийнятна цінова політика (знижки, система раннього бронювання);
 • Наявність додаткових послуг і бонусних пропозицій.

Так, івент-майданчик «Show» – прекрасне рішення для проведення корпоративу або тімбілдінга для компанії 200-250 осіб. Локація «Nature», розташована на території ревайлдінг Парку «Беремицьке» (80 кілометрів від Києва) – комфортний майданчик для проведення корпоративних заходів на свіжому повітрі. Площа холу «Nature» – 118м2, місткість – 100 осіб. Для уточнення деталей оренди майданчика для проведення корпоративу, зв’яжіться з нашим менеджером.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74