fbpx
Logo

Сьогодні використання додатків доповненої реальності (AR) для оренди приміщень і організації заходів стає невід’ємною частиною української івент-індустрії. Наш огляд розповість читачам про основні види і переваги доповненої реальності. Фахівці UBI Конференц Хол поділяться досвідом як, застосовувати додатки (AR), швидко і з комфортом.

Доповнена реальність (AR)

Доповнена реальність (augmented reality) – це апаратний фільтр, який використовується, щоб бачити реальне зображення, з накладенням графічних елементів, звуку або відеоефектів поверх нього. Найчастіше AR застосовується через спеціальні додатки на смартфонах.

Зверніть увагу: на відміну від віртуальної реальності для занурення в яку часто потрібно повноцінна гарнітура і системи контролера, для використання доповненої реальності (AR), досить смартфона з відеокамерою.

Основні типи доповненої реальності АR:

AR додаток – найпростіший спосіб використовувати доповнену реальністю. Взаємодія AR з користувачем здійснюється на основі мобільного пристрою. Найбільш очевидним прикладом цього типу доповненої реальності є Pokémon GO. Це доступний тип доповненої реальності, ідеально зарекомендував себе для індустрії розваг;

Переносна AR – Google Glass були одним з перших прикладів переносний AR, в той час як HoloLens від Microsoft, мабуть, залишається життєздатною альтернативою. На відміну від гарнітур VR, користувач переносний AR як і раніше буде бачити свою безпосередню середовище (реальний світ), але з накладеними віртуальними елементами. Переносні пристрої є найбільш захоплюючим способом випробувати доповнену реальність, оскільки користувачі можуть вільно рухати головами і одночасно звільнити свої руки;

Дзеркальна AR – за основу в цьому типі доповненої реальності узятий принцип відбиває, на якій відображаються додаткові зображення або інформація.

Дзеркальна (Mirror) AR використовується в салонах краси і магазинах одягу, що дозволяє клієнтам попередньо (без примірки) переглядати різні зачіски і стилі одягу. В івент-індустрії дзеркальна AR допомагає залучити цільову аудиторію, пропонуючи унікальний спосіб демонстрації продуктів або розваги відвідувачів;

Прозора AR – новітній і найбільш просунутий тип доповненої реальності. В основі технології лежить використання прозорого світлодіода або OLED-дисплей для створення віртуальної тривимірної середовища. Так учасники заходу можуть збиратися навколо дисплея AR під будь-яким кутом, без необхідності носити гарнітуру або використовувати свої телефони, і спостерігати захоплюючу демонстрацію продукту.

Переваги використання доповненої реальності (AR) під час вибору локації:

1.Віртуальное знайомство з локацією. У замовника не завжди є можливість відвідати локацію і побачити всі особливості обстановки на власні очі. Сучасні мобільні додатки доповненої реальності дозволяють клієнтам подивитися приміщення, не виходячи з дому. Так для попереднього перегляду локацій «Show», «Fusion», «Space» досить завантажити мобільний додаток UBI.

Завдяки цій простій дії клієнт знайомиться з локацією, має можливість змоделювати різні варіанти розстановки меблів, апаратури, точно прикинути скільки місця займає кейтеринг і які додаткові активності можна задіяти. Все, що потрібно для комфортного використання мобільного застосування UBI – мобільний телефон з камерою. Ознайомитися з додатком UBI ви можете, перейшовши за посиланням:

App Store https://itunes.apple.com/ua/app/ubi-hall/id1456598123?l=ru&mt=8

Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arbrowser.ubi

2 .Додковий досвід практичної взаємодії з локацією. Мобільні додатки доповненої реальності (AR) – прекрасна можливість вивчити локацію з самих різних видових точок. При цьому замовник сам обирає такі важливі опції, як комплектація потрібною апаратурою, розстановка меблів.

3.Гейміфікація. Всі люблять захоплюючу гру (особливо якщо є хороший приз). Сучасні мобільні додатки AR не тільки допомагають клієнтам ближче познайомитися з локацією, але і активно залучають і розважають. Так, додаток UBI з успіхом використовується для проведення корпоративних заходів в UBI Конференц Холі.

Резюмуючи: сьогодні немає необхідності представляти, як буде виглядати приміщення, що орендується. Для клієнтів UBI Конференц Хол доступна можливість побачити все своїми власними очима, не виїжджаючи на локацію. Завантажити і подивитися додаток можна за посиланням:

App Store https://itunes.apple.com/ua/app/ubi-hall/id1456598123?l=ru&mt=8

Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arbrowser.ubi

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74