fbpx
Logo

Епідемія коронавірусу грунтовно змінює івент-ландшафт і реалії українського MICE-бізнесу. Все більше людей усвідомлено залишаються на самоізоляції не бажаючи наражати себе на небезпеку. Ми спостерігаємо як масово скасовуються і переносяться на невизначений термін галузеві заходи, виставки, форуми, ярмарки та інші офлайн-події. Саме час випробувати нові технології і провести свої івенти в онлайн-форматі.

Команда UBI Конференц Хол підготувала покрокову інструкцію проведення івентів в форматі онлайн.

З чого ж почати підготовку до організації онлайн-заходів?

Аналіз цільової аудиторії

 1. Заздалегідь продумайте на яку саме кількість учасників ви можете потенційно розраховувати?
 2. Чи є учасники з інших міст і країн?
 3. Яким чином це може вплинути на специфіку організації (місцеві події, нестикування часових поясів тощо)?

Проведіть опитування

Варто поцікавитися як змінилися плани учасників в зв’язку з карантином і наскільки вони зацікавлені у відвідуванні події в онлайн.

Виберіть формат взаємодії

Якщо в ході заходу передбачається активне спілкування, необхідно заздалегідь підібрати правильний формат взаємодії. Це може бути голос, відео, чат.

Забезпечте технічну частину

Як правило, кількість учасників заходу є визначальним фактором у виборі потрібних технічних потужностей.

UBI Конференц Хол рекомендує: використовуйте Full HD для організації трансляції масштабних заходів. А для невеликих івентів досить інтернет-канал від 256-512 кілобіт, веб-камери та навушники з обох сторін, а також програми Скайп у всіх учасників. Якщо буде потрібно демонстрація слайдів, робочого столу – то має сенс задіяти для організації події серьозніше онлайн-рішення.

Наприклад, AdobeConnect або Вебінар. ру.

Організовуючи онлайн івент подбайте про забезпечення належного рівня техпідтримки. Таким чином ви будете впевнені, що зображення, звук та інші нюанси, що визначають комфорт аудиторії, забезпечуються на належному рівні.

Нюанси запису онлайн-заходів:

 • Заздалегідь завантажте макети з презентаціями (як правило, потрібен додатковий час на конвертацію матеріалу);
 • Протестуйте обладнання;
 • Підготуйте фон (перевірте відповідність фону стилю івенту).
 • Правильно виставте освітлення. Для ефективного онлайн-спілкування важливо подбати про те, щоб учасники були добре освітлені.

Підготуйтеся до запису онлайн-заходу

Напевно, знайдуться учасники, які не змогли приєднатися до онлайн-трансляції вчасно. Подбайте про створення якісного запису заходу – без сумніву, це відмінне рішення для тих, хто запізнився на перегляд події.

Інструменти для організації заходів онлайн

Телетрансляція

Сьогодні телетрансляції далеко не ноу-хау в проведенні заходів. Це чудовий спосіб зв’язати людей на відстані. Рекомендуємо активно використовувати його для організації навчальних і бізнес-заходів.

Мобільні і десктопні програми для перенесення заходів в онлайн

Такі IT продукти дозволяють залучати велику кількість учасників. Сучасні програми з успіхом допоможуть провести бізнес-презентацію, навчальний захід, конференцію та інші види івентів. Більшість з них інтерактивні та мають приємний бонус у вигляді системи збору та накопичення балів, за участь в конкурсах і активностях.

Основний меседж організації онлайн-заходів: немає нічого неможливого в сучасному світі. Вивчайте інтернет-технології, застосовуйте креативний підхід і ваші онлайн-заходи перевершать усі сподівання.

UBI Конференц Хол рекомендує: використовуйте для проведення невеликих заходів онлайн-платформу eTutorium. Це безкоштовний ресурс для проведення невеликих навчальних івентів і онлайн-зустрічей.

Сьогодні Digital-інновації тільки починають активно вбудовуватися в сферу організації заходів. Ми впевнені, що сформований під час карантину запит на онлайн-події – це хороша можливість вийти на новий рівень взаємодії з аудиторією.

 

Comments



Розрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74