fbpx
Logo

Команда UBI Конференц Хол підготувала короткий гід по організації навчальних заходів. Один з основних факторів успіху – це оренда залу для тренінгу. Що потрібно врахувати при виборі майданчика, читайте в цій статті.

 

Які бувають тренінги

Тренінги – це есенція знань і досвіду автора. На відміну від університетських лекцій, тут немає місця для непотрібної теорії. Люди приходять для того, щоб їм дали щось корисне, те що можна застосувати на практиці. Тренінги діляться на типи в залежності від напрямку. Саме тема тренінгу – опорна точка для організації вашого заходу.

 

Тип тренінгу Цільова аудиторія Основні відмінності
Персональний розвиток  Менеджери, спеціалісти сфери продажу та медіа Акцент на індивідуальному розвитку кожного учасника 
Бізнес-тренінги Проводяться для підприємців, власників бізнесу різного масштабу та напрямків На першому плані – справа учасників, поради з налагодження ефективності роботи 
Психологічні Аудиторія ділиться на жіночу та чоловічу Опрацювання психологічних проблем учасників, гармонізація стану
Навчальні Аудиторія може бути різною Отримання нових знань в конкретній сфері. Наприклад, мистецтво, харчування, екологія

 

Класифікація умовна, особистісний ріст неможливий без основ психології, а бізнес-навчання нерозривно з персональним розвитком.

Окремо варто обумовити деталі організації тренінгу для персоналу. Мова йде про корпоративні заходи. На них не продають квитки та їх не рекламують. Вони готуються для конкретної компанії. На них потрібно не просто дати нові знання, а мотивувати команду. Тут важлива розважальна складова, атмосфера заходу. Все це легко втілити, якщо підібрати правильне місце.

Спочатку місце для тренінгу, потім все інше

Після того, як ви визначилися з темою тренінгу і попередньо домовилися зі спікерами, потрібно подумати про оренду залу. Поки ви не оберете відповідну локацію, рано піклуватися про запрошення учасників. Навіть рекламна кампанія під захід повинна починатися після оренди приміщення для тренінгу. Місце проведення – одне з головних чинників, чим цікавиться потенційний учасник заходу

Основні параметри вибору приміщення для оренди:

 • кількість учасників – від нього залежить розмір приміщення;
 • комплектація залу необхідним обладнанням – входить комплектація в вартість чи ні;
 • розташування – тоді буде зрозуміло, чи потрібен трансфер чи ні;
 • загальна атмосфера – дизайн, меблі, інтер’єр.

Командна робота – завжди плюс в карму 

Формат тренінгу передбачає практичні завдання. Це може бути розробка кейсів, складання проєкту, написання бізнес-плану. І краще це робити в команді. Люди ходять на подібні заходи не тільки за знаннями, а й для знайомства на тренінгу. Ви, як організатор, повинні задовольнити їхні запити.

Розділити людей на групи для виконання завдань – один з дієвих інструментів проведення навчального заходу. Для цього знадобиться окреме приміщення, де буде комфортно працювати групі. Подбайте про розсадку за столами, перевірте обладнання. Заздалегідь продумайте скільки таких навчальних залів вам знадобиться.

Всі ці моменти потрібно врахувати при оренді приміщення. Воно повинно поділятися на зони.

 1. Зал, де виступатимуть фахівці або коуч. Цій частині інтенсиву приділяють приблизно 15-25% всього часу.
 2. Зона для роботи в групах. Особливо важливо, якщо це тімбілдінг. Тренінг повинен згуртувати команду, показати нові можливості співпраці.
 3. Релакс-зона, де учасники зможуть перекусити і відпочити. Тренінги тривають не одну годину, а деякі затягуються до пізньої ночі. Організатори повинні подбати, щоб учасники змогли відновити сили. Добре, якщо крім кухні, на території буде лобі, де можна буде поспілкуватися поза навчанням.

Команда UBI Конференц Хол пропонує для організації тренінгів орендувати конференц-зал «STUDY». Його головна перевага – це правильне планування, де можна проводити навчання в будь-якому форматі. Загальна площа становить 465 м2. Хол ділиться на кілька зон, кожну з яких можна задіяти для окремої мети.

 1. Конференц-зал. Ця частина холу обладнана спеціально для лекційної частини. Розрахований зал на 50 осіб, тут є все необхідне обладнання для проведення презентації. Це просторий світлий зал з комфортними сидіннями. Тут можна проводити вступну частину заходу – знайомство з тренерами, ознайомлення з програмою, роздача сувенірного матеріалу.
 2. Два навчальні класи. Аудиторії обладнані столами для роботи. Тут учасники можуть сісти окремо або працювати в групах, організаторам залишилося тільки підібрати оптимальну розстановку. Від цього залежить і місткість залу – від 20 до 60 осіб.
 3. Галерейно-виставкова зона. Тут можна провести урочисту частину, обладнати фотозону.
 4. Coffee зона. Територія для кава-брейків і ланчів.
 5. Welcome зона. Місце, де учасники можуть трохи відпочити від насиченої програми тренінгу. Гості спокійно розмістяться, відпочинуть, поспілкуються з іншими людьми.

Організація навчального тренінгу вимагає ретельного планування на всіх етапах. Крім надання залу в оренду, команда UBI Конференц Хол може допомогти з організацією кейтерингу, трансферу та декоруванням холу. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів за телефоном 044-451-92-74. Або залишайте заявку на сайті.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74