fbpx
Logo

Хочете знати, як наповнити життям ваш наступний захід? Ідеально підібраний і оформлений зал для корпоративних заходів не тільки дозволить організувати саму подію на новому рівні, а й надасть учасникам відмінну можливість для нетворкінгу і створення крутих селфі, що запам’ятовуються.

Хіба це не звучить заманливо?

Багаторазовими дослідженнями доведено, що вдалий корпоратив або навчальний захід здатні позитивно вплинути на поліпшення іміджу компанії. Фахівці UBI Конференц Хол впевнені, що прочитавши нашу статтю, ви організуєте чудовий захід, здатний перевершити всі очікування гостей.

Кращі ідеї підбору і оформлення івент-майданчиків для корпоративних заходів

Пропонуємо вашій увазі наступні перевірені івент-фішки:

Підбір освітлення

Ви коли-небудь помічали, як розміщення декількох свічок навколо обіднього столу може надати повсякденному прийому їжі абсолютно інший акцент? Добре, тепер уявіть, як професійна новітня освітлювальна система з численними опціями здатна «зробити атмосферу на заході». Гра світла з легкістю додасть вашому івенту драйву або занурить гостей в кулуарні сутінки. Коли справа доходить до налаштування правильного освітлення залу, ви можете встановити потрібний настрій для обраної вами теми за допомогою правильного світлового тону, яскравості та інтенсивності освітлення.

Пам’ятайте, людям буде легше підходити один до одного і спілкуватися, коли вони відчують, що опинилися в світлому приміщенні з м’яким, затишним світлом.

Тьмяне світло може зняти напругу і навіть дати можливість учасникам заходів бути більш відкритими, в той час як яскраве світло, як правило, змушує більшість людей відчувати себе менш схильними дивитися в очі іншим. Те, як ви налаштуєте освітлення на івент-локації, обов’язково вплине на настрій ваших відвідувачів, тому будьте винахідливі.

Панорамний вид

Мальовничий вид здатний створити відчуття задоволення і захоплення. Ми всі знаємо, що чарівні види благотворно впливають на емоційний стан людини, знімають стрес, гнів і страх. Перебуваючи на відкритому майданчику люди зазвичай відчувають себе комфортно і розслаблено.

Тому провести івент на відкритій терасі з панорамним видом – прекрасна ідея для організаторів крутих заходів. Незважаючи на те, що оренда локації з панорамним видом може потребувати додаткових витрат, повірте, емоції відвідувачів вартують цього. Не сумнівайтеся, учасники вашого заходу обов’язково поділяться фотографіями, відео і коментарями з красивої локації в своїх соціальних мережах.

Часто атмосферна локація з терасою викликає почуття розкутості, свободи і задоволення, що надихає учасників на невимушене спілкування. Естетика як і раніше має вагоме значення в організації якісних заходів, тому не пошкодуйте коштів на вибір івент-майданчики з мальовничим видом.

Атмосферна музика

Музика, безперечно, творить дива з людським розумом. Правильні звуки змушують людей посміхнутися, відчути мотивацію або навіть засумувати. Без сумнівів музика створює потрібний настрій. І це те, що справді необхідно на івенті.

Що може бути краще для досягнення комфортної атмосфери, ніж професійно підібраний музичний супровід?

Уявіть собі безтурботного піаніста, що грає на задньому плані, або ледь чутний м’який мікс діджейських сетів на вашій події.

Вибираючи локацію для свого заходу, візьміть до уваги, що музика, яку ви підбираєте для гри в фоновому режимі, повинна бути досить тихою, щоб відвідувачі могли спілкуватися та добре чути один одного, але при цьому досить гучну, аби створити потрібну атмосферу на івент.

Розташування меблів

Коли справа доходить до того, щоб гості заходу відчували себе комфортно, то вибір правильного розташування меблів та декору так само важливий, як і будь-яка інша особливість вашого заходу.

Практичний підхід до розміщення меблів на локації – ефективний спосіб створення затишної атмосфери, яка має спонукати відвідувачів заходу до спілкування і налаштовувати людей на взаємодію.

Наприклад, під час фуршету стратегічно розмістить різні закуски та напої на різних столах. Це буде стимулювати людей вільно переміщатися і зустрічатися один з одним. Зрештою, чим затишніше і комфортніше ви оформите свою локацію, тим більше позитивних моментів учасники отримають під час події.

Декорування живими рослинами

ня живими рослинамиЖиві квіти самі по собі дуже впливають на створення сприятливої ​​атмосфери в приміщенні. Добре відомо, що наявність в приміщенні композицій з живих квітів має безліч переваг, таких як поліпшення якості повітря, зниження стресу, підвищення креативності та концентрації.

Брендування локації

Важко переоцінити вплив символіки в сучасному світі. Назва компанії, логотип бренду, розміщений в фотозоні локації насправді мають більше значення, ніж ви думаєте.

Люди бачать на заходах корпоративну символіку і запам’ятовують її.

Візьміть це на озброєння, займаючись підготовкою приміщення до корпоративного івенту. Додайте до івент-локації брендовану фотозону з логотипом і назвою вашої компанії.

І нехай всі знають, який ваш бренд.

Що слід виключити

Деякі з найбільш очевидних речей, які необхідно уникати в залі для проведення заходів, в основному стосуються естетики.

Наприклад, ми рекомендуємо переконатися, що зона відпочинку чиста і до неї легко потрапити. Ніхто не любить брудні приміщення. Швидше за все, учасники заходу не залишаться надовго в неприбраній та неохайній локації.

Неорганізована розстановка меблів також буде перешкоджати участі слухачів в цікавих розмовах та дискусіях.

Недоречний декор, нав’язливе оформлення давно втратили актуальність в івент-індустрії.

Пам’ятайте, це все про вібрації, атмосферу та оточення. Якщо гості заходу не перейнялися атмосферою і естетикою локації, вони, ймовірно, не будуть в настрої спілкуватися і проводити час на івент.

Плануйте заздалегідь, будьте організовані та креативні. Подумайте, уявіть себе на місці потенційного відвідувача події. Що змусить вас відчувати себе комфортно, і розташує затриматися на заході трохи довше запланованого? Об’єктивно проаналізуйте можливості локації, доступні варіанти та рухайтеся вперед до обраної мети.

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74