fbpx
Logo

1. Знайдіть локацію.

Найперший і найважливіший пункт, про який необхідно подбати перед усім. Ну тут просто – локаціїї UBI Conference Hall до ваших послуг! Спробуйте, адже ми пропонуємо не просто гарні, а ще й зручні локації premium-сегменту, які можливо обладнати, враховуючи усі потреби знімального процесу.

2. Виберіть зручний час.

Виходити в прямий ефір бажано тоді, коли це зручно не тільки вам, але і вашим потенційним клієнтам/покупцям. Не всі можуть знайти півгодини під час робочого дня, щоб подивитися трансляцію. Як правило, спікери вибирають для ефірів вечора в будні.

3. Дійте за планом, але не надто захоплюйтеся.

Заготовлений заздалегідь план трансляції краще тримати в голові, аби не склалося враження, ніби спікер «читає з аркуша». Всі приходять на ефір за живими унікальними емоціями і ексклюзивом. Але не буде зайвим позначити у плані основні теми, які планується розкрити під час трансляції.

4. Перевірте якість звуку і відео заздалегідь.

Тут мабуть і не треба нічого пояснювати. Якщо трансляція проводиться з телефону – запишіть сторіз з анонсом прямого ефіру з того місця, звідки ви будете проводити пряме включення. Якщо ж це більш масштабна трансляція – покладіться на спеціалістів UBI Conference Hall, адже ми надаємо комплексну підтримку кожного заходу на наших локаціях.

5. Замотивуйте додивитися ефір до кінця.

Далеко не всі дивляться прямі ефіри цілком. Багато користувачів заходять аби лише побіжно ознайомитися з трансляцією і, в разі зацікавленості, планують подивитися запис прямого ефіру у зручний для них час. Але є кілька способів мотивувати глядача додивитися трансляцію до кінця в режимі реального часу. Наприклад, повідомити унікальний промокод або іншу корисну інформацію в кінці і не надавати доступ до відео з трансляції після закінчення, але заздалегідь оголосити про це в анонсі.

 Розрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74