fbpx
Logo

Пандемія, зумовлена поширенням  covid-19, розпочалась раптово та справила вирішальний вплив на різні сфери життя та бізнесу. Зокрема, значно змінилося корпоративне навчання. Заборона проводити публічні заходи здавалося б зруйнували всі плани, але… Креатив та наявність інтернету допомогли вирішити цю проблему. Тому, достатньо швидко всі прилаштувалися до нової реальності та продовжили свою роботу.

 

Ефективне дистанційне навчання персоналу

Час пандемії показав, що онлайн можна розробити програми тренінгів за різною тематикою. Навіть тренінг публічних виступів можна ефективно розвивати на заочному навчанні. 

Щоб навчання було ефективним, потрібне виконання наступних умов:

 • Привчайте до дистанційного навчання поступово. Наприклад, можна впроваджувати короткі ролики, вебінари на 1-2 години і т.д. Обов’язково шукайте зворотний зв’язок. Коли з’явиться звичка до формату онлайн, можна переходити до великих курсів.
 • Використовуйте цікавий формат.  Поєднання відеоуроків і практичних вправ, обговорення матеріалу, відповіді на питання  – все це дає відмінний результат.
 • Залучайте до навчання досвідчених співробітників. Це дозволить обмінятись досвідом між фахівцями.
 • Вибирайте навчальні програми з урахуванням потреб самих співробітників. Тоді і рівень залученості в навчання (в тому числі дистанційне ) буде набагато вище.

 

Які покоління співробітників легше навчаються онлайн, а які важче

На даний момент немає ніякої різниці між віком людини і бажанням вчитися  дистанційно. Однак у різних поколінь різне сприйняття форматів навчання.

До прикладу, в програмі навчання є відеоролики з певної теми. Покоління молодого віку віддають перевагу коротким відео, оскільки у них в принципі немає звички довго слухати. Для представників покоління середнього віку дуже короткі відеоролики, навпаки, іноді залишають почуття незавершеності. Однак, варто зазначити, що такі відмінності не є критичними. 

 

Серед нових напрямків навчання, на які звернули увагу під час пандемії, можна відзначити:

 • Управління дистанційними командами і співробітниками
 • Навички роботи з цифровими інструментами
 • Лідерство під час кризи
 • Фізичне і психічне благополуччя і стійкість
 • Прийняття рішень під час кризи
 • Швидкість роботи онлайн

Таким чином, незважаючи на достатньо непросту ситуацію на ринку, корпоративне навчання стає драйвером виживання і конкурентоспроможності організацій. Навчання всередині компанії можна організувати і онлайн, та допомогти компанії пережити важкі часи. Лише потрібне глибоке розуміння того, які навички потрібно розвивати зараз в першу чергу, відштовхуючись від стратегічних пріоритетів.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74