fbpx
Logo

Що таке Гейміфікація?

Гейміфікація – нинішній тренд в проведенні онлайн і офлайн подій. Суть полягає в тому, що організатор вводить ігрові складові в навчальний івент. Такий формат взаємодії набагато ефективніше і дає можливість утримувати увагу аудиторії до кінця події.

Від альтернативних ігрових форматів Гейміфікація відрізняється тим, що учасник фокусується на досягненні конкретної мети, а не на грі.

Чого можна домогтися за допомогою івент-Гейміфікації?

 • Зацікавити учасників
 • Гарантувати відчуття єдності
 • Збільшити енергійність і активність
 • Забезпечити подію захоплюючими емоціями
 • Отримати обстановку довіри і затишку
 • Створити емоційну атмосферу
 • Спростити спілкування між учасниками
 • Підвищити самооцінку учасників
 • Виробити позитивне налаштування
 • Викликати азарт, використовуючи нагороди

 

Суперсили Гейміфікації

 Ви коли-небудь звертали свою увагу на людей, які захоплені грою? Будь то комп’ютерна гра або спортивна – не помітити зацікавленості не вийде. У грі люди забувають про все, про реальність і час, вони глибоко занурені в процес. Люди відчувають особливу ейфорію тимчасової нової реальності.

 Стан учасників дає їм особливі “суперсили“:

 • Відбувається висока активність. Граючи, людина сконцентрована і зацікавлена на досягненні своєї мети.
 • Довіра і взаємопідтримка. Створити атмосферу підтримки дуже просто під час гри. Це нові знайомства, комунікація та дружнє спілкування.
 • Оптимістичність. Вона з’являється саме в момент гри і стає  більш потужною, ніж в інших ситуаціях. Навіть при програші у людини залишаються позитивні емоції і натхнення, щоб продовжувати гру.
 • Відчуття, ніби ти персонаж казки. Гравець занурюється в містичну стихію і надихається атмосферою, сюжетом, переживаючи чарівні почуття.

 Будь то повномасштабне використання даного формату, або окремих його елементів – все це можна провести різноманітними прийомами. Грати у гру – це не тільки технічні можливості. При організації івентів варіативність використання форматів Гейміфікації досить широка.

 

Варіанти Гейміфікації

 Якщо ви вибрали Гейміфікацію під час навчального івенту, то для гри абсолютно не обов’язково змушувати ваших учасників завантажувати велику кількість додатків. Оскільки за цей час вони не зможуть зосередитися на вашому івент і весь час будуть відволікатися на свій телефон.Пам’ятайте, додатки в телефоні відволікають від спілкування “наживо”.

Ідеї ​​для навчального івенту:

 

Гейміфікація для зацікавленості

 У разі, якщо ваше завдання – залучити гостей події в процес, при цьому зберегти активність протягом всього заходу, – можливо застосувати Гейміфікаціїю наступним чином:

 Залучення в соціальні мережі. Перед івентом поширити інформацію про конкурс: ідея полягає в тому, що гравець, який опублікує найбільшу кількість постів з підібраним заздалегідь хештегом або ж підписом, отримає особливий подарунок. Під час самого івенту можна прочитати найцікавіші пости. Ці “хвилинки популярності” порадують ваших гостей, а збільшення постів від учасників дасть можливість компанії здобути більшу популярність.

 Комунікація з питаннями. Створіть для організації корпоративних подій свій додаток, щоб учасники задавали питання.

Гейміфікація, ймовірно, полегшить комунікацію між учасниками. Дозвольте учасникам ставити спікеру всілякі питання в мобільному додатку. В кінці можна винагородити учасника, який поставив найцікавіше запитання.

 

Гейміфікація для спонукання до взаємодії

 

Якщо ви хочете добитися відчуття взаємодії і єдності на своєму івенті, візьміть до уваги наступні рекомендації:

 Дайте учасникам можливість вибрати тему самостійно і зробіть голосування, врахуйте ідеї і прохання ваших гостей. Це стане особливим моментом для навчального івенту.

Звичайно, можна вибрати тему і в процесі заходу, влаштувавши маленьку гру. Спікер оголосить список готових тем. Всі теми повинні бути пов’язані з основною темою заходу і фрагментом з пісні. Пісні вмикаються по 20 секунд, а учасники вибирають, яка пісня їм найбільше до душі. Таким чином, всі роблять вибір на користь певної теми майбутнього виступу спікера. Подібний формат не має сенсу застосовувати часто, але часом це чудовий спосіб оживити івент і підбадьорити присутніх гостей. Подібна імпровізація залишиться в пам’яті учасників з позитивними емоціями про минулий вечір.

Гейміфікація для знайомства і вдосконалення відносин серед учасників

 Ви бажаєте уникнути незручності, скутості при зустрічі і гарно провести час? Застосовуйте ігри для знaйомств!

 Для початку, вам знадобляться великі круглі столи. Кожному столу необхідно присвоїти ім’я, яке має збігатися з тематикою івенту. Гості матимуть можливість поговорити на цю тему. При реєстрації кожен з учасників заходу отримує номер столу. Наприклад, до початку програми навчального івенту залишається 15 хв. для знайомства і спілкування гостей один з одним. Спікер пропонує гостям висловити свою думку по “темі власного столу” і трохи розповісти про себе. Цей спосіб містить момент раптовості, тому що учасники до останнього моменту не розуміють, який стіл їм дістанеться.

 

 

Гейміфікація для вирішення завдань

Щоб гості мали можливість висловити свої власні думки і знайти рішення загальної задачі, можна використовувати наступний варіант – наприклад, зіграти в гру Lego Serious Play. Це командна гра і конструктор для дорослих, який об’єднує людей при виконанні завдань.

Є велика кількість корисних, веселих і цікавих ігор, в яких потрібно використовувати свої інтелектуальні здібності та вміння мислити. Такі ігри краще проводити в комфортній і розслабленій атмосфері. Ці ігри не повинні пробуджувати тривогу і хвилювання щодо промахів. Так як помилки – це також елементи гри.

 

 

Гейміфікація щоб розслабитися

Якщо у вас в планах розважитися, можна спробувати зіграти спонтанно, наприклад, під час перерв на каву. Запропонуйте учасникам спробувати щось нове й оригінальне, і це не обов’язково повинна бути детально продумана і організована гра. Як варіант це  можe бути гра на якомусь музичному інструменті або ж відеогра. Ви зможете запросити зануритися в іншу реальність з допомогою VR-шолома – так гості зможуть відволіктися і розслабитися.

 

 

Висновок

Пам’ятайте, що івент Гейміфікація може бути використана для досягнення будь-якої вашої запланованої мети. Експериментуйте, вирішуйте, що буде краще для навчального заходу. І якщо ви бажаєте емоційних відгуків від учасників вашого івенту, Гейміфікація – це найкращий варіант.Розрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74