fbpx
Logo
Швидка організація вечірки: основні правила | UBI Конференц Хол

Як організувати вечірку в останній момент?

Буває, що за повсякденними турботами вилітає з голови знаменна дата, до якої ви хотіли створити справжню вечірку. Та навіть, якщо, на ваш погляд, ви запізнилися з організацією, не варто сумувати. Це зовсім не говорить, що захід потрібно скасовувати. В останній момент можна організувати чудове свято, продуману до дрібниць вечірку!

 

Основні моменти

Під час організації свята потрібно врахувати кілька ключових моментів:

 1. Визначити бюджет. Вечірка – захід, бюджет якого може бути необмеженим. Щоб не витратити всі гроші, краще одразу визначитися з максимальною сумою, яку ви готові витратити на організацію. До суми додати 10% на незаплановані витрати.
 2. Вибрати місце. Краще розглянути більше варіантів. Серед наявних – вибрати найбільш підходящий. Це може бути відпочинок у кафе, ресторані, парку, заміському будинку або можна орендувати майданчик для проведення заходу.
 3. Визначитись із кількістю запрошених. Це можуть бути посиденьки для найближчих або галаслива вечірка для великої компанії. Відштовхуючись від цього можна переходити вирішувати інші організаційні питання.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ІДЕАЛЬНІОЇ ВЕЧІРКИ?Що потрібно для організації ідеальніої вечірки?

Щоб вечірка була вдалою, веселою, необхідно продумати все до дрібниць, розкласти все по пунктах. Що потрібно врахувати?

 1. Знайти відповідне приміщення. Вибір залежить від кількості запрошених. Якщо на заході буде 10 осіб, то шукати величезний зал немає сенсу. Обов’язково варто врахувати, щоб запрошеним було зручно та комфортно. Вибираючи місце, де відбуватиметься вечірка, подбайте, щоб гостям було зручно добиратися додому, коли свято закінчиться.
 2. Прикрасити приміщення. Слід подумати, чи це буде звичайна або тематична вечірка в тренді. У будь-якому разі без прикраси залу не обійтися. Це можуть бути різні стрічки, квіти, кулі.
 3. Стилістика свята. Якщо потрібно відсвяткувати день народження, тематика оформлення має бути відповідною, власне, як і обрана програма. Корпоративна вечірка вимагає суворішого стилю.
 4. Меню. Бажано, щоб воно було продумано заздалегідь. Але, оскільки йдеться про організацію вечірки в останній момент, підійде замовлення їжі у кафе або ресторані.
 5. Сценарій. Важливий момент – щоб гості на святі не нудьгували. Грамотний, продуманий сценарій – важлива складова будь-якої вечірки. Так як організація свята відбувається в останній момент, розробку сценарію краще довірити досвідченому професіоналу – ведучому, адже без імпровізації, в даному випадку, не обійдеться. Також не буде зайвим подбати про музику, скласти відповідний для компанії плейлист.

Не забудьте про фотографа. Звичайно, на святі будуть зроблені аматорські фото, і чимало. Але якщо ви хочете, щоб залишилася пам’ять у вигляді професійної фотозйомки, про це також слід подбати та запросити професіонала.

Якщо часу на організацію зовсім не залишається, або ви не встигаєте все продумати – не біда. Зверніться до нашої компанії «UBI Конференц Хол», і ми допоможемо провести найкращий захід у вашому житті!

 

Що ми пропонуємо?

Замовивши послуги у компанії, не доведеться ні про що переживати. Ми допоможемо підібрати найбільш підходящі приміщення для заходу. У нашому розпорядженні – безліч локацій для будь-якого свята. Співробітники компанії візьмуть обов’язки щодо організації вечірки – від прикраси приміщення до розробки меню та обслуговування заходу. Найкращі ціни, професійні організатори, великий досвід роботи у цій сфері – гарантуємо якісну підготовку до будь-якої вечірки.Вечір організований командою UBI Конференц Холл.

 Розрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74