fbpx
Logo

Карантин карантином, а Новий рік ніхто не скасовував. І якщо минулого року багато компаній вирішили все ж таки відмовитися від корпоративних свят, підведення підсумків року та тімбілдінгу, то сьогодні ситуація кардинально змінилася. Тим більше, що івент-індустрія вже вийшла з шоку після перших карантинних обмежень та знайшла способи проведення яскравих заходів із дотриманням усіх рекомендацій ВООЗ.

 

Як організувати ідеальний корпоратив на Новий рік?

Після складного року, насиченого робочими перемогами, ваші співробітники чекають на розваги. Тому корпоратив варто вивести за рамки банкету за столами – танці, музика, шоу-програма, можливість колегам поспілкуватися у невимушеній атмосфері підійдуть набагато більше.

Звичайно, корпоративний захід має включати офіційну частину, на якій керівництво розповість про досягнення, поділиться планами на наступний рік, вручить премії та відзначить найкращих працівників. Завдання корпоративу – зміцнення командного духу та мотивація працівників. Офіційну частину краще провести спочатку, і вона не повинна бути надто довгою. А далі – танці та розваги.

Бажано проводити корпоратив наприкінці робочого тижня, щоб гості не переживали, що завтра на роботу, та змогли розслабитися.

 

Пандемія внесла свої корективи

Через карантинні обмеження минулого року корпоративи багатьом компаніям довелося відмінити через закриті ресторани. Цього року вони поки що відкриті та закриватися не планують, принаймні для вакцинованих. Але все ж таки прийняти міри безпеки варто. Хоча б для того, щоб через пару днів після вечірки ваш офіс не зліг із хворобою.

В ідеалі організувати точку діагностики на коронавірус. Гості перед початком заходу пройдуть експрес-тест, і негативний результат дозволить не думати про метрову дистанцію та постійне миття рук. Тестування має пройти і персонал, який обслуговуватиме захід. Після тестування гості вечірки зможуть зняти маски, що точно покращить настрій.

Вам потрібна гарна локація!

Проводити корпоративи в ресторанах було не модно вже до пандемії, а з 2020 року усамітнення на окремій локації стало ще більш актуальним. Переваги проведення заходів на закритих локаціях:

– ваші гості залишаються у своїй компанії, що дозволяє розслабитися та створити більш невимушену атмосферу;

– ви можете планувати свій сценарій, а не підлаштовуватись під типовий комплекс послуг ресторану;

– прикрасити локацію можна на свій смак, у корпоративних кольорах компанії, додати виставкові стенди або мультимедійні екрани та розваги;

– це дешевше. Організація виїзного корпоративу на закритій локації дозволяє заощадити дуже значні суми – навіть з урахуванням замовлення кейтерингу, повного обслуговування та оформлення локації.

 

Локація для проведення корпоративного свята має бути сучасною, з усіма необхідними атрибутами комфорту та у зручному місці, щоб ваші співробітники могли без проблем роз’їхатися після вечірки додому. Її розміри підбираються під кількість гостей заходу: занадто велика площа не потрібна, інакше виникатиме порожнеча. Але й тісно не повинно бути. Окремо потрібно домовитися про їжу, напої та обслуговування івента. Оптимальним форматом для новорічного корпоративу буде фуршет, але і столики, стільці та диванчики потрібно передбачити – щоб було десь відпочити від танців. Організувати ідеальну вечірку з урахуванням обмежень, запроваджених пандемією, можна дуже швидко – буквально за тиждень.

Не відмовляйтеся від проведення корпоративу – ваші співробітники заслужили на свято. Але під час підготовки вечірки враховуйте зміни, які внесла пандемія, та подбайте про правила безпеки.Розрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74