Logo

Новий рік вже не за горами, а це означає, що саме час подумати і про пошук локації для Новорічного корпоративу!

Хочете, щоб Ваше свято було незабутнім?! Ми знаємо кращий рецепт приготування Новорічного корпоративу: орендувати стильну локацію UBI CONFERENCE HALL SHOW, додати вишукану кухню, доповнити це все танцями і захоплюючою шоу програмою і отримуємо ідеальний рецепт Новорічного свята.

Відзначити Новий рік можна звичайно і в офісі. Ви, напевно, таке вже практикували! Але погодьтеся, провести таке грандіозне і довгочікуване свято не в робочому середовищі набагато приємніше.

Неофіційна обстановка допоможе краще пізнати людину, зрозуміти взаємини в колективі, побачити потенціал співробітників, що, безсумнівно, дозволить вам підвищити ефективність управління персоналом.

Сучасна і модна локація UBI CONFERENCE HALL SHOW – ексклюзивне місце для заходів, дозвілля і звичайно ж, корпоративних свят.

На Новий рік все має бути вишукано – казкова обстановка, оригінальні страви і цікава програма. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів меню Новорічного банкету або фуршету.

Вам не доведеться ні про що турбуватися, проводячи свій захід в UBI CONFERENCE HALL SHOW, оскільки все продумано до найдрібніших деталей: від дворівневого паркування для Вашого авто до багатофункціональної локації, професійного обладнання та вишуканої кухні.

Один телефонний дзвінок і команда професіоналів UBI CONFERENCE HALL втілить навіть найсміливіші ідеї!

UBI CONFERENCE HALL SHOW

Україна, м Київ, вул. Дорогожицька,

тел. (044) 451 92 74

Фото локації (переглянути)

Фото заходів (переглянути)

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74