fbpx
Logo

Киянам вже трохи набридло приземлене життя, і останнім часом, особливо якщо це теплі весняні вечори, нас все частіше тягне трохи вище над містом.

Дивно, але найбільш оригінальні і нестандартні місця в Києві часом можуть гармонійно вписуватись в кам’яні джунглі. Ми говоримо про локації на даху з їх незвичайними панорамними видами вночі і освітленими сонцем терасами вдень. Подібні локації – чудовий варіант, як для ділової зустрічі, так і для lifestyle заходів – дефіле, корпоративів, вечірок і т.д …

На жаль, в Києві немає такої індустрії дахів, як в Нью-Йорку, Парижі або Мілані. Небагато хто володіє власними дахами. А якщо говорити, про облаштовані нестандартні локації з хорошим ремонтом – то взагалі одиниці!

Однією із таких локацій є UBI Conference Hall SHOW. Локація розташувалась на верхньому поверсі будівлі за адресою вул. Дорогожицька, 8.

Для зручності гостей на локації передбачений намет, який не дасть промокнути в разі негоди. Дизайнерські італійські меблі додають простору романтичності і легкості. Тут можна організовувати різні lifestyle заходи – від форумів до театральних перформансів, fashion-показів, концертів або вечірок.

У стінах UBI Conference Hall SHOW гармонійно виглядатимуть заходи клубного формату: стильний інтер’єр, в поєднанні з відкритою терасою, професійне звукове та світлове обладнання, а також приємне обслуговування, які зроблять таку зустріч незабутньою подією для Ваших гостей.

Все що Вам необхідно зробити – обрати час для Вашого заходу, забронювати локацію і відпочивати, насолоджуючись вечірніми заходами!

Проводимо весну яскраво і незабутньо!

UBI Conference Hall

(044) 451-92-74

Соціальні мережі: facebook

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74