fbpx
Logo

11 грудня в світі відзначається Міжнародний день танго.

Саме в цей день народився Карлос Гардель – композитор, який заслужено вважається королем танго. У 1935 році він написав одну з найбільш популярних пісень «Por una cabeza».

І напередодні 11 грудня варто задуматися про організацію вечірки в стилі аргентинського танго – найбільш суперечливого і пристрасного танцю. Щоб все пройшло ідеально, ми спробуємо розставити основні акценти при підготовці до вечора.

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

Ми обрали декілька пунктів, які потребують особливої уваги при проведенні вечора танго: дрес-код, приміщення, ведучий, музика, розваги, бар.

ДРЕС-КОД

Коктейльна сукня або довге вечірнє вбрання – для жінок і стримані костюми – для чоловіків. Головне – не обмежувати присутніх, танго – це танець пристрасті, тому наряди допоможуть створити потрібну атмосферу аргентинського стилю.

ПРИМІЩЕННЯ

Оскільки тематика вечірки – танго, логічною буде оренда залу, доволі просторого, щоб гості могли вільно себе відчувати в танці і не заважати один одному. Не зайвою буде і наявність сцени, на якій зможуть виступати музиканти. У дизайні варто звернути увагу на більш темні відтінки, точкове освітлення і мінімальну кількість меблів.

ВЕДУЧИЙ

Безумовно, вечірка може пройти і без ведучого, але, на наш погляд, для тематики аргентинського танго, необхідний модератор, який би керував процесом під час заходу. Це важливо, щоб в певний момент вечірка не перетворилася в звичайний балаган.

МУЗИКА

Що може краще створити атмосферу заходу, ніж музичний супровід? Потрібно обрати плейліст, який би максимально передавав дух танго. Це можуть бути як і вже всім відомі в усьому світі композиції, так і сучасні пісні. Для того щоб пошуки музичного оформлення не зайняли багато часу, радимо звернути увагу на наступні композиції:

 • Карлос Гардель «Por Una Cabeza»;
 • Якоб Гаде «Jalousie»;
 • Геннадій Гладков «Танго любові»;
 • Матос Родрігес «Кумпарсіта»;
 • Анжело Віллолдо «El Choclo»;
 • Астора П’яццолла «Лібертанго»;
 • Еліас Рандал «Así Se Baila El Tango».
РОЗВАГИ

Залежно від аудиторії запрошених учасників, розваги можуть бути різними. Наприклад, якщо гості вперше будуть знайомитись з танцем, чудовим рішенням буде проведення декількох майстер-класів. Таким чином, присутні трохи розслабляться, зможуть освоїтись в новій для них обстановці, стануть більш впевненими в собі і своїх рухах. Також можна запропонувати «протанцювати» певний сюжет, створивши, таким чином, цілу виставу. Якщо гості – давні шанувальники танго, цікавою ідеєю стане організація конкурсу на кращого танцюриста або проведення танцювального марафону.

Чудовим варіантом проведення часу також буде надання присутнім можливості насолодитися живим виступом того чи іншого музичного колективу, який грає відповідну музику. Для такої вечірки головне в розвагах – це легкість, адже гості прийшли просто відпочити і розслабитися..

БАР

Перевагою вечірки аргентинського танго є відсутність необхідності продумування фуршету. Оскільки головна мета зустрічі – це все ж таки танці і відпочинок, гостям буде більш важлива наявність бару з достатнім вибором напоїв, щоб мати можливість втамувати спрагу.

Отже, підіб’ємо Підсумки з Усього вищесказаного. По-перше, головне для вечірки Аргентинського танго – це атмосфера. По-друге, незважаючи на дух свободи, все ж таки потрібен сценарій, і про Це не Слід забувати!

Сподіваємося, що інформація була для вас корисною!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74