fbpx
Logo

Правильно організоване свято допоможе згуртувати робочий колектив і домогтися поставлених цілей. Приводом для свята може стати будь-яка дата – день народження компанії, успішно завершений проект, державне або професійне свято, презентація нового товару. Під обраний привід обирається дата, розраховується бюджет, планується місце проведення.

Скажи, хто твій гість

Для будь-якого заходу потрібно визначити цільову аудиторію – кого ви плануєте запрошувати на урочисту подію. Виключно співробітників компанії або потрібно буде ще покликати партнерів, а може і журналістів. Для співробітників потрібно робити «розвантажувальний» захід – більше розваг, невимушена атмосфера, відсторонення від робочого процесу. А для гостей з інших компаній потрібно передбачити офіційну частину. Але не перетворюйте свято в ділові переговори.

Проведення урочистих заходів відкритого типу, коли запрошені особливі гості, допомагають будувати імідж компанії. Нижче основні пункти, на які варто опиратися.

 • Потрібно обов’язково створити гідний привід, щоб зібрати максимальну кількість гостей. Річниця компанії, запуск нового продукту або презентація.
 • Віддайте належну увагу декоруванню приміщення в корпоративному стилі. Розробіть фотозону для пам’ятних фото з партнерами.
 • Якщо є можливість, організуйте невелику виставку, де гості зможуть ближче познайомитися з компанією.
 • Не намагайтеся заощадити, адже подібні урочисті заходи – це теж реклама. Чим більше розмах – тим краще.

Окремо варто виділити корпоративні семінари, адже це особлива форма взаємодії компанії і її співробітників. Компанія запрошує експерта в якості спікера, який ділиться корисними знаннями з персоналом.

Для важливих заходів компанія UBI Конференц Хол може надати сучасний зал «SPACE». Його головна відмінність – мобільність, тобто, використовувати його можна під будь-який формат заходу. Це велике приміщення, де є можливість обладнати і фотозону, і виставку, і сцену, і зону для фуршету. Місткість – від 200 до 500 осіб.

Основні помилки компаній при організації заходу 

 1. Попередньо не оцінити локацію на власні очі. Фото на сайті орендодавця і реальність можуть виявитися зовсім різними історіями.
 2. Призначати заходи на державні вихідні або поруч з ними. Ваші гості напевно мають власні плани на Великдень, Різдво і 8-е Березня. Тому на корпоратив вони просто не прийдуть.
 3. Залишити складання бюджету на потім. Дізнаватися всі розцінки потрібно, перш ніж замовляти приміщення і перед розробкою сценарію. Інакше, наполеонівські плани можуть просто не влізти в бюджет. Основні статті витрат:
  • оренда залу для корпоративу;
  • кейтеринг;
  • організація розважальної частини;
  • трансфер працівників.
 4. Проводити свято в офісі. Ніякої особливої ​​атмосфери не вийде, а співробітники будуть відчувати, що на них зекономили.
 5. Організувати крутий івент і нікому не розповісти. Наприклад, корпоратив в it часто стає інфоприводом для ЗМІ. Про вас обов’язково напишуть, якщо свято виявиться масштабним і оригінальним.
 6. Ніяк не позначити тематику і дрес-код. Випити-закусити люди можуть і вдома, дайте їм вогню!
 7. Не забезпечити захід необхідним обладнанням. Для презентації потрібен проектор і екран, для караоке – мікрофони. А без хорошої музики в колонках взагалі жодне свято не відбудеться.
 8. Задіяти одні і ті ж конкурси, ведучих і локації. Зараз стільки можливостей створити цікавий івент, що робити одне і те ж просто не годиться.

 

Особливості організації літнього корпоративу 

 

Багато компаній влаштовують корпоратив з колегами декілька разів на рік – взимку (грудень-січень) і в літній період. Перший проводять у закритому приміщенні, другий – на свіжому повітрі. Але в будь-якому випадку потрібно підібрати правильну локацію, навіть якщо це формат пікніка. Тоді можна втілювати в життя найсміливіші ідеї.

Літній корпоратив на природі – це виїзний захід, що має на увазі активний відпочинок. Основні формати:

 • тімбілдінг – не просто застілля, а максимальна взаємодія колег в неформальній обстановці;
 • фестиваль – свято на задану тематику, під яку прописують сценарій з конкурсами або програмою, вибирається дрес-код;
 • спорт-захід – припускає активні дії і спортивні змагання;
 • вечірка у води – максимально розслаблююча атмосфера біля басейну або на березі річки чи озера.

Детальніше про відмінності форматів корпоративу можете прочитати в нашій статті “Тимбилдинг і корпоратив“.

Головний ризик – це погода, яку передбачити неможливо. Щоб все пройшло максимально гладко, потрібно передбачити крите приміщення. Тоді всі зможуть сховатися від дощу, не перериваючи веселощі. Тому компанії віддають перевагу заміським комплексам, ресторанам з відкритою терасою, зоною для барбекю з навісами.

Для активного відпочинку на природі ми пропонуємо Конференц Хол «NATURE». Знаходиться він далеко від міста, в с. Беремицьке. Величезний парк природи з шатром для заходів, їдальнею, міні-зоопарком і будиночками для проживання. 

Якщо вас цікавить формат вечірки в Києві, можете розглянути іншу локацію UBI Конференц Хол «SHOW». Корпоратив на величезній терасі площею 260 м2 точно запам’ятається всім гостям. Крім відкритої зони є клубна зона і намет, де можна провести розважальну частину.

Ми розуміємо, що іноді зробити правильний вибір дуже складно. Але ви можете зателефонувати нашим менеджерам по телефону 044-451-92-74 – вони зорієнтують вас в пошуку ідеальної локації для корпоративу!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74