fbpx
Logo

Правильна організація корпоративних заходів здатна згуртувати колектив і сформувати в ньому позитивний мікроклімат. Також спільні свята для співробітників допомагають зміцнити позитивну репутацію компанії. Команда UBI Конференц Хол підготувала для вас кілька рекомендацій щодо проведення та колективної урочистої події.

Що таке організація корпоративного заходу, і якими вони бувають

Всім людям потрібно правильна рівновага між роботою і відпочинком. Корпоратив – це шанс використовувати відпочинок з користю для подальшої роботи. На святі люди зможуть трохи розслабитися, краще пізнати один одного і знайти спільну мову між собою. Там не потрібно працювати, тільки релакс і захоплююче проведення часу.

Виділяють два основні різновиди корпоративів:

   1. Ділові.

Такі заходи призначені для формування робочих зв’язків в колективі, зміцнення загального духу компанії. Тут важливо витримати рівновагу між офіційною і розважальною частинами, що буває досить складно.

   2. Розважальні

Тут все зрозуміло, приводом виступає не тільки святкування Нового року чи 8 Березня, а й завершення великого проекту або надвигідної угоди. На таких святах практично не згадуються робочі моменти.

Щоб організація корпоративного заходу принесла позитивний результат, слід ретельно продумати ідею майбутнього торжества, вибрати для нього відповідне приміщення. До речі, наша оглядова стаття на тему переваги оренди локацій для корпоративу буде корисною і допоможе організувати незабутнє свято.

Ідеї ​​проведення корпоративного заходу

Щоб провести корпоратив для співробітників, в першу чергу визначте формат події. Також потрібно обрати приміщення в оренду. Ось кілька ідей від команди UBI Конференц Хол:

   1. Банкети.

Це найбільш поширений спосіб влаштувати урочисті збори. Тут підійдуть як просторі зали, так і невеликі, затишні приміщення. Головне – обрати професійного ведучого і не дуже економити на кухні.

   2. Концептуальні корпоративи.

Тут є де розгулятися. Ви обираєте тему і залучаєте всіх гостей в сценарій. Наприклад, можна зробити модне шоу, в якому візьмуть участь всі співробітники. Для цих цілей ідеально підійде просторий конференц хол SHOW, загальною площею понад 700 м2, який складається з шатра, тераси і клубної зони.

   3. Тренінги та семінари 

Це не тільки корисне, але і захоплююче заняття. Загальні тренінги допомагають згуртувати колектив, навчити його новим навичкам і вмінням. Конференц Хол STUDY площею понад 500 м2 підходить для цих цілей. Він створений, щоб корпоративний захід пройшов вдало. Крім конференц-залу тут є два класи, кава-зона, виставкова зона, лаунж і парковка на 17 машин.

   4. Заходи на природі 

Це і майстер-класи, і екологічні конференції або просто корпоративи за містом. Для цих цілей у нас є майданчик під назвою NATURE в 118 м2. Там є сучасне обладнання, мікрофон, проектор і все необхідне для комфорту, а формат розсадження гостей у вигляді амфітеатру дозволяє розмістити сотню осіб.

 

Останнім часом з’явилося безліч трендів для проведення торжества. Наприклад, діджіталізація. Замість ведучого при врученні премій і нагород виступає цифровий помічник на кшталт Siri, або гості занурюються в світ віртуальної реальності.

 

Із майданчиків для організації святкувань обираються  найнестандартніші. Два роки тому компанія UBI Конференц Хол відкрила майданчик FUSION в унікальному форматі. Стильне приміщення площею понад 650 м2, з чорними стінами, стелею, дзеркальними колонами і спеціальною підсвіткою якнайкраще підійде для таких подій.

Ще більше інформації про приміщення, які ми пропонуємо, ви знайдете в нашій статті на тему оренда лофту під захід з яскравою і незвичною фотозоною

Як проходить організація корпоративних свят

Якщо ви вирішили своїми силами організувати корпоратив, в першу чергу треба все ретельно розпланувати. Ось основні пункти, які вимагають уваги:

   1. Бюджет 

Цей пункт залежить від масштабу святкування. У нього входить оренда приміщення, гонорар ведучого, транспорт. Не забувайте про призи, частування, декорації. Якщо на все недостатньо грошей, прибирайте зайве. Головне – це зняти якісний майданчик, організувати захоплюючу програму і невеликий банкет. Але пам’ятайте, що корпоратив – це свого роду рекламна акція, формування іміджу компанії, і на цьому не варто економити.

   2. Концепція

Поцікавтеся трендами. Може, вам підійде щось з перерахованого вище. Складіть список завдань і очікувань, ознайомтеся з новинками в цій сфері і приступайте до мозкового штурму. До цього теж можливо підключити колег. Будуйте плани з урахуванням вашої компанії.

   3. Локація

Мабуть, це один з найважливіших пунктів. Святкування в офісі – це минуле століття. З’являється маса нових місць, якщо вони підходять до формату вашої події – вирушайте туди. Головне – завчасно забронювати вподобаний майданчик, щоб не довелося задовольнятися місцями, що залишились.

   4. Зона для фото 

У наш час тотального спілкування в соціальних мережах, зона для фотографій повинна бути. Потурбуйтеся про те, щоб всі гості зробили селфі на пам’ять.

   5. Допоміжні елементи 

Підготуйте різні роздаткові матеріали: запрошення, сувеніри на пам’ять. Вони повинні повністю відповідати загальній концепції події.

Звичайно, організація корпоративних свят – трудомістке і енергетично витратне заняття. Зробити правильний вибір буває досить не просто. Звертайтеся до нас, ми допоможемо вам обрати локацію і провести корпоратив на належному рівні.

Для вашої зручності ми пропонуємо невелику таблицю наших конференц холів:

 

Назва конференц холу Загальна площа Що є на майданчику
BUSINESS

 

Більше 1000 м2 welcome-зона, coffee-зона, галерейно-виставкова зона, парковка на 40 авто
STUDY

 

Більше 500 м2 coffee-зона, галерейно-виставкова зона, парковка на 17 авто
SHOW

 

Більше 700 м2 Клубна зона, шатер, тераса, технічна зона
CO-WORKING

 

Більше 125 м2 welcome-зона, coffee-зона, лаунж
SPACE

 

Більше 900 м2 coffee-зона, технічна зона
FUSION

 

Більше 650 м2 welcome-зона, галерейно-виставкова зона
NATURE

 

118 м2 проектор, мікрофон, Wi-Fi

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74