fbpx
Logo

Столична event-індустрія України стрімко набирає обертів і в 2020 році спектр послуг організаторів заходів не обмежується виключно орендою приміщення.

На ринку лідирують компанії, що створюють івенти з неповторною атмосферою і унікальним емоційним досвідом.

UBI Conference Hall – це повний спектр послуг з організації заходів абсолютно різних форматів: від масштабних бізнес-конференцій до інноваційних навчальних заходів із застосуванням технологій доповненої реальності.

Наші фахівці володіють унікальним 8-річним досвідом і займаються організацією та супроводженням івентів з урахуванням індивідуальних запитів замовників.Переваги UBI Conference Hall – це широкий вибір локацій і послуг, включаючи event-послуги, організацію трансферу або проживання, послуги перекладача або рекламний супровід, а також наявність всього необхідного технічного обладнання для проведення ваших заходів.

Мережа ультрасучасних майданчиків складається з 7 холів в центрі Києва і передмісті. Серед майданчиків є рішення під абсолютно різні формати і масштаби заходів: від бізнес-зустрічей з діловими партнерами до тімбілдінгу на відкритому повітрі:

  • UBI Conference Hall BUSINESS – локація в Київській області для проведення масштабних конгресів, форумів, конференцій до 200 осіб. Знайомство з локацією починається з облаштованої welcome-зони, де зустрічають і реєструють гостей. Для проведення конференції чи симпозіуму передбачено 2 конференц-зали – на 200 і на 20 осіб, для виставок і презентацій – галерейно-виставкова зона площею 500 кв.м. Локація повністю оснащена необхідним технічним обладнанням, а також парковкою.

 

  • UBI Conference Hall SHOW – хол нового формату, який одночасно вміщує до 200 осіб. Ідеальна локація в місті Києві для проведення Fashion, Show, LifeStyle і Art заходів. Простір ділиться на 3 зони: клубна зона, намет і, звичайно, родзинка UBI Conference Hall SHOW – відкрита тераса на даху. Ваші гості будуть зачаровані панорамним видом на місто. Івент на терасі, безсумнівно, стане окремим інформаційним приводом вашого заходу. Приміщення оснащено вбудованою акустичною системою та італійськими дизайнерськими меблями. UBI Conference Hall SHOW ідеально підійде для яскравих і незабутніх суміщених заходів на закритій і відкритій локації.

 

 • UBI Conference Hall FUSION – креативне простір для проведення виставки, ярмарки чи галереї. Дизайн виконаний в сучасних тонах, які легко підлаштовуються під стилістику заходу: дзеркальні колони, чорна стеля з прямокутними світильниками, спеціальне підсвічування, яке дозволяє створювати різні світлові інсталяції і фокусувати світло на арт-об’єкти. Локація включає виставкову зону місткістю до 150 осіб і welcome-зону площею 30 кв.м.

 

  • UBI Conference Hall SPACE – локація в стилі loft площею 900 кв.м. для проведення масштабних lifestyle та business заходів, в залежності від формату може одночасно розмістити до 500 осіб. При необхідності, можливо зонування за допомогою текстилю. На локації передбачена coffee-зона для учасників і технічна зона для організаторів. Ідеальна для проведення презентацій з коктейльною вечіркою, конференцій і майстер-класів.

 

  • UBI Conference Hall COWORKING Vip-простір для ділових людей. Наявність мобільних перегородок дозволить організувати для вас: тимчасовий офіс, виїзну нараду або переговорні кімнати. При необхідності простір трансформується в конференц-зали та вміщує до 80 осіб. На локації передбачена welcome- і coffee-зона. UBI Conference Co-Working підійде для проведення переговорів, бізнес-сесій, нарад.

 

  • UBI Conference Hall STUDY локація площею 500 кв. для проведення навчальних бізнес-заходів. Наявність 2-х навчальних класів (на 30 і 60 осіб) та конференц-зали (до 55 осіб) на одній території дозволять розділити учасників заходу на кілька груп. Локація також включає в себе галерейно-виставкову, coffee- і welcome зони. Підходить для проведення навчальних тренінгів, лекцій та інших ділових заходів.

 

 • UBI Conference Hall NATURE – унікальна еко-локація на території парку природи «Беремицьке» в Чернігівській області. Ідеально підійде для проведення тімбілдінгу і ділових заходів, так як, окрім залу на 100 осіб із форматом розсадки «амфітеатром», має також будиночки для проживання, сучасне наметове містечко. UBI Conference Hall Nature – це поєднання мальовничої природи Поліського краю та сервісу найвищого рівня.

 

Щороку ми проводимо масштабну презентацію наших локацій для друзів і партнерів. У минулому році ця масштабна подія проходила одночасно на трьох майданчиках UBI Conference Hall – Fusion, Space, Show, які знаходяться на різних поверхах однієї будівлі.

З перших хвилин івенту гості занурилися в світ інновацій та доповненої реальності. За допомогою мобільного додатку UBI Conference Hall учасники квесту переходили на наступний рівень. На 6-му поверсі на локації Space гостей чекала неонова вечірка з неоновим реквізитом, мейк-апом, світлодіодними інсталяціями та молекулярної кухні від UBI Кейтеринг-студії.

 

Програма вечора продовжилася на локації Show поверхом вище. Тут увазі друзів і партнерів були представлені повітряна фотозона, майстер-класи та авторське шоу з сухим льодом, і нарешті, оголошення переможців квесту відбулося вже на відкритій терасі UBI Conference Hall Show, де гості змогли насолодитися гарним заходом, музикою і смачними частуваннями від UBI Кейтеринг-студії.

Ми горді тим, що серед наших клієнтів такі компанії, як: Heel, Avon, Epson, ABB, L`OREAL, MaryKay, Sixt, Visa, EBRD, P & G і багато інших.

UBI Conference Hall – це не просто квадратні метри, це стиль життя.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74